Lista instruktorów – Dolnośląskie

Znajdź instruktorów w Twojej okolicy, wybierając województwo na mapie lub z panelu bocznego:

Województwo Dolnośląskie

Bogatynia

Katarzyna Padula-Wielgus

Witajcie Kochani:) Nazywam się Kasia i zajmuje się już od 15 lat pilatesem/jogą. Jestem tez dyplomowanym dietetykiem klinicznym i prowadzę zajęcia z dziećmi na chustach.

Od kilku lat zajmuje się akupunktura uciskowa i praktykami oddechowymi:) Wraz z mężem posiadamy również firmę olejków cbd-naturalCBD, które przynoszą wsparcie w wielu aspektach:) Uważam, że do człowieka trzeba podchodzić przede wszystkim holistyczne i bardzo chętnie spotkam się z Toba w moim gabinecie w Bogatyni…Padula-Wielgus.

adres e-mail – padula.wielguskatarzyna@gmail.com
numer telefonu – 531-583-052
adres – ul.Kossaka 51, 59-920 Bogatynia

Głogów

Edyta Wojtalik

Trener Buteyko Clinic International, Praktyk Metody Tomatisa oraz Terapii Biofeedback. Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z 25-letnim stażem. Terapeuta pedagogiczny. Wspieram wychowanie i terapię dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Wykorzystuję naturalny potencjał i predyspozycje klientów. Wpływam na poprawę zdolności motorycznych, emocjonalnych, poznawczych oraz osiąganie zdrowej równowagi i poprawy stanu umysłu (dobry nastrój, pamięć, koncentracja, kontrola emocji, obniżanie niepokoju i stresu, większa energia, spokojny sen).

Pracuję z osobami w każdym wieku, w celu profilaktycznej zmiany nawyków oddechowych (astma, alergie), kształtowania właściwych postaw zdrowotnych, poprawy percepcji słuchowej poprzez aktywację i trening mięśni słuchowych (poprawa przetwarzania sensorycznego i słuchowego). Współpracuję z fizjoterapeutą.

Oferuję terapie indywidualne i grupowe w prowadzonej przeze mnie firmie terapeutycznej – Balance Lab. Pracuję w Głogowie, w województwie dolnośląskim.

adres e-mail – ew.balancelab@gmail.com
numer telefonu – 690 565 808
facebook, instagram – @balancelab.ew

Gryfów Śląski

Piotr Bednarek

Mam na imię Piotr i jestem certyfikowanym trenerem oddechu Buteyko Clinic International. Mieszkam i pracuję w Gryfowie Śląskim, na Pogórzu Izerskim. Ukończyłem również Certyfikowany Kurs Mindfulness, organizowany przez Mindfulness Association Polska. Na co dzień pracuję również jako ratownik medyczny w Pogotowiu Ratunkowym w Jeleniej Górze, dbając o bezpieczeństwo i zdrowie moich pacjentów.

Zapraszam Was w Karkonosze i Izery na kursy metody oddychania Butejko, gdzie kontakt z naturą pomoże nam wspólnie osiągnąć sukces. Podczas kursów i spotkań możemy również korzystać z dobrodziejstw kąpieli leśnych, czyli japońskiej metody “Shinrin-yoku”. Jestem do dyspozycji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci – z racji mojego zawodu, każdy uczestnik może czuć się bezpiecznie pod moją opieką.

adres e-mail – oddychajnoskiem@gmail.com
numer telefonu –530 003 369
strona internetowa – www.noskiem.pl

Jelenia Góra

Krzysztof Pielech

Fizjoterapeuta – Fitoterapeuta

Pomagam ludziom na odzyskanie lub zachowanie zdrowia i jakości życia.
Tworzę programy na pobyty regeneracyjne i zdrowotne w Agroturystyka Regeneracyjna – Biały Płotek
Po więcej informacji: Jak inwestować w zdrowie? Zapraszam na stronę i bloga

adres e-mail – christoph.pielech@gmail.com

numer telefonu – 698 844 752

strona internetowa – https://bialyplotek.pl/

Legnica

Karina Butkiewicz

Karina Butkiewicz

Neurologopeda kliniczny z wczesną interwencją logopedyczną, pedagog, terapeuta Integracji Bilateralnej oraz terapii miofunkcjonalnej. Pracuję z pacjentami w różnym wieku. Zapraszam

 

adres e-mail – karinabutkiewicz@wp.pl
numer telefonu – 604 071 751
strona internetowa – http://www.log-med.com.pl

Oława

Maximilian Kryk

Jego zainteresowanie technikami oddechowymi pojawiło się w momencie poszukiwać technik poprawiających jego wyniki w różnych dziedzinach, takich jak sport (zwłaszcza sporty siłowe i walki), kreatywność, zarządzania stresem, medytacja i trening mentalny, dobrostan i ekspozycja na niskie temperatury. Metoda Butejki w znacznym stopniu przyczyniła się u niego do wyleczenia obturacyjnego bezdechu sennego. Prowadzi działalność jako trener personalny, pomagając klientom stać się lepszymi wersjami siebie.

numer telefonu – 735 590 321
facebook,instagram – Max Kryk – Trener Personalny

Środa Śląska

Kamila Woźniak

Kamila Woźniak

Z wykształcenia jestem ekonomistką, księgową w dużej firmie produkcyjnej.

Jako Mentorka Witalna prowadzę treningi aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, propaguję trucht witalny, przekazuję wiedzę i konkretne narzędzia, jak zmieniać swój styl życia, aby mieć większy poziom zdrowia, energii, radości i zadowolenia. Jestem entuzjastką holistycznego podejścia do człowieka: człowiek to całość, na którą składa się nasze ciało, umysł, emocje, uczucia, a równie ważne są interakcje z otaczającym światem.

Moim żywiołem jest przestrzeń, uwielbiam kontakt z przyrodą i wszelkie aktywności na łonie natury. Od kilku miesięcy z pasją uprawiam chińskie ćwiczenia prozdrowotne Qigong (Chi kung), a to pewnie dlatego, że w ćwiczeniach tych ogromną wagę przywiązuje się do pracy z oddechem i do oddychania przez nos. Relacje z samą sobą i innymi ludźmi staram się budować w oparciu o zrozumienie i szacunek, w oparciu o podejście stworzone przez Marshalla B. Rosenberga – NVC (Nonviolent Communication, Porozumienie bez Przemocy).

adres e-mail – kamila.wo@wp.pl
numer telefonu – 509 744 930
strona internetowa – https://pl-pl.facebook.com/kamila.wozniak.3557

Świdnica

Leszek Szostak

Leszek Szostak

Z wykształcenia fizjoterapeuta, doktor nauk o zdrowiu. Prowadzę gabinet fizjoterapeutyczny w NZOZ „Medi-Lab”.

Pracując głównie z osobami z dysfunkcjami narządu ruchu (bóle neurologiczne oraz mięśniowo-powięziowe pleców, brzucha, rąk, nóg oraz głowy, bóle i dysfunkcje kręgosłupa i stawów obwodowych), korzystając z metod medycyny akademickiej oraz terapii naturalnych. Propagowanie edukacji oddechowej i związana z nią nauka ćwiczeń oddechowych, jest w mojej pracy terapeutycznej ważnym narzędziem leczniczym, ponieważ znacząco wpływa na rewitalizację wszystkich funkcji organizmu (także narządu ruchu) oraz poprawę jakości życia rehabilitowanych osób.

adres e-mail – szoscio@interia.pl
numer telefonu – 601 850 826

Michał Mika

Na co dzień pracownik administracji publicznej. Pasjonat sportu i zdrowego stylu życia.

Od wielu lat interesuje się wpływem jedzenia na zdrowie i samopoczucie. Trenował piłkęnożną, tenis stołowy, od 17 lat związany z treningiem siłowym. Miłośnik wszelkich form ruchu. Instruktor StrongFirst Girya I, prowadzi treningi siłowe metodą HardStyle Pavla Tsatsouline’a. „Metoda Butejki zmieniła moje życie i może zmienić także twoje.” Instruktor SFG 1- trener personalny, Buteyko Clinic International Accredited Practitioner.

adres e-mail – michalmika@poczta.fm
numer telefonu – 883 408 207

Świeradów Zdrój

Kornelia Wolska

Kornelia Wolska

Jestem neurologopedą, terapeutą pedagogicznym, terapeutą SI, terapeutą ręki, providerem metody NEUROFLOW ATS.

Pracuję jako nauczyciel i logopeda, zajmuję się głównie wspieraniem dzieci z wy-zwaniami rozwojowymi. Prowadzę terapię logopedyczną, terapię pedagogiczną oraz zajęcia wspomagające rozwój mowy i komunikacji.

Centrum logopedyczno-terapeutyczne „Słowo” ul. Korczaka 7 59-850 Świeradów Zdrój

adres e-mail – kornelia5@vp.pl
numer telefonu – 793 016 309

Piechowice

Lena Kania

Jestem fizjoterapeutką. Zajmuję się rehabilitacją domową. Pracuję z różnymi pacjentami, choć w przeważającej części są to osoby starsze.

Interesuję się aromaterapią oraz naturalnymi metodami wspomagania naszego organizmu .

adres e-mail – lenakania81@gmail.com
numer telefonu – 607 711 847

Wołów

Edyta Osińska

Certyfikowany Instruktor Buteyko Clinic International, Pedagog, Doradca Rodzinny, Instruktor Rozpoznawania Płodności, absolwentka Instytutu Wiedzy Waleologicznej, Recall Healing/Total Biology.

Obecnie pomagam osobom dorosłym chorującym na astmę, mającym alergie lub które zmagają się z różnego rodzaju infekcjami bakteryjnymi lub wirusowymi, którym pomimo zażywania leków, nadal ciężko jest oddychać, mają duszący kaszel lub zatkany nos, aby powróciły do swobodnego i lekkiego oddychania, odzyskały dobre samopoczucie, witalność, zadowolenie z życia i mogły normalnie funkcjonować.

adres e-mail – info@edytaosinska.pl
numer telefonu – 606 824 436
strona www – www.edytaosinska.pl

Wrocław

Anna Buzalewicz

Anna Buzalewicz

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania Naturoterapeuta i Instruktor metody Buteyko.

Medycyna naturalna interesowała mnie od zawsze. Wyznaję zasadę iż nie ma zdrowia bez świadomości. W pracy z pacjentem staram się pomóc mu zmienić nawyki: żywieniowe i oddechowe, tak by przywrócić naturalną równowagę i polepszyć jakość życia.Daję wskazówki jak przywrócić poprawne wzorce oddechowe tak, by wyeliminować takie dolegliwości jak: astma, chrapanie, uczucie niepokoju, bezsenność, przewlekłe przemęczenie, zapalenie zatok, nieżyt nosa, problemy z koncentracją, bezdechy senne oraz wiele innych wywołanych niedotlenieniem organizmu.

adres e-mail – czlowiek.holistycznie@gmail.com
numer telefonu – 793 939 702

Bartłomiej Pawlaczyk

Wierzę, że każdy może odkryć drzemiącą w nim siłę, bezcenny spokój, radość i zdrowie. Człowiek to Ciało, Umysł i Duch, po prostu CUD. A oddech pozwala mi to wszystko zharmonizować.

To też jest moje osobiste doświadczenie. W wyniku ciężkiej choroby całkowicie zmieniłem swoje odżywianie i po drodze odkrywałem znaczenie oddechu. Teraz wspieram innych w tej drodze. Oddech się zmienia, więc zmieniajmy go na dobre. Zajęcia prowadzę przez Internet i stacjonarnie, indywidualnie i grupowo. Zapraszam na moje webinary, kursy i warsztaty.

Uczę oddechu dzieci od 5 roku życia, dorosłych w każdym wieku i sportowców na różnym poziomie zaawansowania. Prowadzę także warsztaty i szkolenia dla firm. Oddech w pracy i biznesie jest ważny. Doskonale to rozumiem jako przedsiębiorca. Zawodowo i z pasji jestem trenerem oddechu, odżywiania i zdrowia. Holistyczne podejście pomaga mi w uczeniu jak zdrowe oddychanie uczynić nawykiem. Posiadam m.in. certyfikat instruktora metody Butejki oraz oddechu w sporcie metodą Oxygen Advantage. W pracy z oddechem czerpię też z innych technik i zasobów wiedzy akademickiej i niekonwencjonalnej oraz własnego doświadczenia. Świadomy oddech towarzyszy mi również podczas przemierzania górskich szlaków i w tańcu. Daj się poprowadzić w krainę swobodnego, uwalniającego i radosnego oddechu.

adres e-mail – kontakt@zdroweoddychanie.pl
numer telefonu – 727 902 894
strona internetowa – www.ZdroweOddychanie.pl
www.facebook.com/ZdroweOddychanie
www.linkedin.com/company/zdroweoddychanie/

Bianka Bieszczat

Bianka Bieszczat

Jestem logopedą, neurologopedą, psychotraumatologiem, terapeutą czaszkowo-krzyżowym w nurcie biodynamicznym, certyfikowanym terapeutą metody Butejki.

W pracy z Pacjentem najbardziej cenię sobie podejście holistyczne.

adres e-mail – bbieszczat@wp.pl
numer telefonu – 605 465 352
strona internetowa – https://wroclawneurologopeda.pl

Gabriela Dragun

Gabriela Dragun

dr nauk humanistycznych, neurologopeda kliniczny, specjalista wczesnej interwencji, absolwentka Uniw. Wrocławskiego i Uniw. Medycznego we Wrocławiu.

Zajmuję się harmonią ciała, mowy, umysłu, ducha. Pracuję z pacjentami w różnym wieku, łącząc rozmaite ścieżki terapeutyczne, m. in.: trening oddechowy Butejki z terapią miofunkcjonalną, terapią wg Beatrice Padovan, czaszkowo-krzyżową w nurcie biodynamicznym, terapią ciała i głosu Sanjo. Prowadzę szkolenia z: TAO logopedycznego – inspirowanego starożytną wiedzą medyczną oraz współczesnymi neuronaukami; stymulacji autonomicznego układu nerwowego w terapii logopedycznej; oddechowego ZEN.

adres e-mail – gabrieladragun77@gmail.com
numer telefonu – 506 330 228
strona internetowa – https://www.facebook.com/TAO-logopedyczne-dr-Gabriela-Dragun-2119744248338873/

Jakub Gontarski

Certyfikowany instruktor Oxygen Advantage® i Buteyko Clinic International®. Certyfikowany trener pod okiem Steva Maxwella ( USA) i wielu innych.

30 lat doświadczenia w sporcie, sztukach walki oraz tańcu.15 lat doświadczenia jako pedagog treningu ogólnorozwojowy. Certyfikowany instruktor rekreacji ruchowej, specjalizacja samoobrona AZS- AWF Wrocław. Absolwent Wrocławskiej Szkoły Kaskaderów Filmowych „13”. Wspieram transformację wzorców oddechowych, ruchowych. Sesje budzą nowe możliwości ruchu i przywracają energię oraz harmonię.

adres e-mail – j.w.gontarski@gmail.com
numer telefonu – 791 561 909
strona internetowa – https://oxygenadvantage.com/instructor/jakub-gontarski/
https://www.facebook.com/Jakub-Gontarski-Oddech-Ruch-Cia%C5%82o- 294135787940640/

Karolina Stepnowska

Karolina Stepnowska

Jestem logopedą. W pracy z dziećmi stosuję podejście niedyrektywne, oparte na uważności i wrażliwości i budowaniu autentycznej relacji z pacjentem. Z dorosłymi zresztą też :-).

Pracuję z dziećmi w normie intelektualnej, przede wszystkim w obszarze nieprawidłowej pozycji spoczynkowej języka, nieprawidłowego połykania i oddychania torem ustnym. Dorosłym proponuję funkcjonalną terapię czynności oddychania, ze szczególnym uwzględnieniem pracy z emocjami, ciałem i postawą (w razie potrzeby wspołpracuję z fizjoterapeutą).

Główne obszary zainteresowań, mające wpływ na moje podejście terapeutyczne to: teoria ewolucji, embriologia, terapeutyczna moc nerwu błędnego, anatomia i fizjologia człowieka, wysoka wrażliwość. Poszukuję algorytmu jąkania i zespołu Touretta.

adres e-mail – k.stepnowska@gmail.com
numer telefonu – 500 521 901
strona internetowa – https://pl-pl.facebook.com/kamila.wozniak.3557

Katarzyna Brzazgoń - Dzięcioł

Katarzyna Brzazgoń – Dzięcioł

Psycholog, terapeutą, dietetyk i psychodietetyk. Inspiruje do pozytywnych zmian, uczy jak być Sprawcą i Autorem Nowej Jakości Własnego Życia.

Wierzy, że każdy jest integralną całością, więc terapia odbywa się na wszystkich poziomach ludzkiego istnienia – umysłu, emocji, ciała i ducha.

W pracy koncentruje się na budowaniu siły każdego człowieka, aby mógł stawić czoła wyzwaniami, jakie stawia przed nim życie.

adres e-mail – balansdiety@gmail.com
numer telefonu – 695 251 221
strona internetowa – www.balansdiety.pl

Kazimiera Darowska

Trener Personalny, Instruktor Metody Buteyko, Vacuterapeuta

numer telefonu – 792 847 246
strona internetowa – www.buteyko.viw.pl

Marta Wawrzynów

Marta Wawrzynów

Doktor nauk o zdrowiu, absolwentka PUM w Szczecinie i UMED we Wrocławiu;

Logopeda i pedagog wczesnej interwencji, specj. neurologopeda, terapeuta Integracji Sensorycznej, NDT-Bobath, Prechtl’a, TCK, Padovan (II), miofunkcjonalny, kinesiotapingu, MFS, instruktor masażu Shantala, metody Butejko. Specjalizuje się w problematyce zanieczyszczeń środowiskowych i oddziaływań postawy ciała na zaburzenia orofacjalne oraz stomatognatyczne. Obecnie prowadzi badania na temat skuteczności systemu MFS wykorzystywanego w funkcjonalnej terapii dzieci. Jest współtwórcą programu i instruktorem Szkoleń Modułowych MFS, wykładowcą akademickim i szkoleniowcem, kierownikiem studiów podyplomowych z zakresu Integracji Sensorycznej i Interdyscyplinarnego wspomagania dzieci 0-3 r.ż., diagnostą i terapeutą zaburzeń neurorozwojowych, szczególnie noworodków i niemowląt; autorka licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych.

adres e-mail – drmartawawrzynow@gmail.com
numer telefonu – 663 359 461

Monika Chwojnicka

Monika Chwojnicka

Z wykształcenia jestem lekarzem, specjalistką chorób wewnętrznych i endokrynologii, z zamiłowania coach, a od niedawna również trener świadomego oddychania.

adres e-mail – monika.chwojnicka@gmail.com
numer telefonu – 508 901 768
strona internetowa – www.mchcoach.pl

Monika Krzyżowska-Madej

Monika Krzyżowska-Madej

Coach , Trener Biofeedback , Trener Oddychania

Zapraszam , jeśli :

Chcesz poprawić jakość swojego życia
Czujesz ciągły stres i pobudzenie, nie umiesz się relaksować, a chciałbyś to zmienić
Potrzebujesz więcej energii , czujesz się zmęczony pomimo iż jesteś zdrowy
Chciałbyś poprawić koncentrację, pamięć, zwiększyć wydajność w pracy, sporcie
Twojemu dziecku brakuje umiejętności skupiania się na lekcji, jest nadpobudliwe
Potrzebujesz wsparcia w znalezieniu rozwiązań dylematów, związanych z życiem osobistym lub zawodowym

numer telefonu – 603 386 068
strona internetowa – http://centrumbiofeedback.pl
https://www.facebook.com/endless0Mind/

Tomasz Targosz

Tomasz Targosz

Daje oddech w biznesie dosłownie i w przenośni. Od 10 lat jako szkoleniowiec rozwija umiejętności miękkie w firmach, obecnie pomaga poprawiać efektywność, koncentracje i samopoczucie, oraz niwelować stres w pracy.

Pracując 18 lat w obszarze sprzedaży czuł na własnej skórze, jak złe nawyki oddechowe, żywieniowe i ograniczenie aktywności ruchowej doprowadziły go do nadwagi, kataru siennego, zmęczenia, gorszej koncentracji i koniec końców gorszej jakości życia oraz pracy.

Dzisiaj specjalizuje się w pracy zwłaszcza z osobami, które:

– dużo pracują w pracy głosem (telemarketerzy, przedstawiciele handlowi, menedżerowie, szkoleniowcy, nauczyciele)
– mają siedzący tryb pracy (informatycy, kierowcy, księgowi, architekci)

Dlaczego warto razem popracować? Bo ćwiczenia będą dopasowane do Twojeogo stylu życia i pracy, Tomek mierzy się z tym również na co dzień. Dlatego wie, jak nawet drobne zmiany plus regularna praca mogą wiele zmienić (sam pozbył się kataru siennego i zrzucił 10 nadprogramowych kilogramów wagi w ciągu pół roku).

adres e-mail – tomasz.targosz@t-training.pl
numer telefonu – 691 498 150
strona internetowa – www.anti-selling.pl

Lena Vin

Mam na imię Lena, jestem pierwszą trenerką w Polsce w zakresie spalania tłuszczu poprzez ćwiczenia oddechowe. Są to ćwiczenia oparte na różnych technikach oddechowych, połączone z prostymi ćwiczeniami statycznymi.

Szybko i łatwo. Dla tych, którzy są zmęczeni „robieniem formy na lato” i chcą naprawdę schudnąć.

Jestem również instruktorką oddychania metodą Butejki. Zapraszam wszystkich, którzy chcą sprawdzić/naprawić swoje wzorce oddechowe, pożegnać zatkany nos, poprawić jakość snu, zwiększyć energię a przy tym przyśpieszyć metabolizm i zgubić kilka centymetrów.

Prowadzę treningi online, offline na terenie Wrocławia, całej Polski oraz poza jej granicami.

adres e-mail – lenavintsevych@gmail.com
numer telefonu – 722 316 360
strona internetowa – www.lenavin.pl

Dawid Galanciak – Ilczyszyn

Pierwszą rzecz jaką pamiętam z dzieciństwa jest to że byłem w ruchu. Od tamtej pory nigdy się nie zatrzymałem. Od tego czasu zgłębiałem coraz więcej na temat ruchu, kalisteniki, biegania, podnoszenia ciężarów, sztuk walk oraz jogi. Brałem udział w zawodach: biegania, crossfitowych, kettlebells oraz walczyłem w kick boxingu. Będąc szczerym – brakowało mi tchu. Poznanie Patricka McKeowna pozwoliło mi na poprawienie moich wzorców oddechowych oraz poprawa poziomu jakości treningu w wymienionych dziedzinach.

Jestem instruktorem Metody Buteyki oraz Tlenowej Przewagi, nauczycielem jogi a także trenerem personalnym. Pracuje we Wrocławiu gdzie razem z żoną już nauczamy wielu ludzi. Preferuje osobiste spotkania ale jestem również otwarty na zajęcia przez internet. Pracuje z indywidualnymi klientami, grupami, zespołami… po prostu staram się rozprzestrzeniać wiedzę w którą wierzę. Naucze cię jak oddychać prawidłowo w ciągu dnia oraz w nocy tak by poprawiło to jakoś życia. Podczas treningu, nauczę jak wykorzystać oddech. Pomogę również pozostać bardziej skoncentrowanym, być mniej podatnym na rozproszenie oraz obniżyć poziom stresu. W skrócie – przypomne jak oddychać by cieszyć się świadomym i zdrowym życiem.

adres e-mail – chuckson108@gmail.com
numer telefonu – 795-819-724

Natalia Sożyńska

Jestem neurologopedą klinicznym ze specjalnością z wczesnej interwencji logopedycznej, logopedą ortognatycznym, instruktorem laktacji, instruktorem metody Butejki, mioterapeutą, terapeutą ręki. 

Zajmuję się diagnozą i terapią neurologopedyczną noworodków i niemowląt z trudnościami w karmieniu/jedzeniu, ze skróconymi wędzidełkami, dzieci z zaburzeniami napięcia mięśniowego, chorobami genetycznymi, dzieci z wadami zgryzu, bezdechami, chorobami laryngologicznymi, astmą, nieprawidłowym torem oddechowym.

Prowadzę diagnozę i terapię dzieci z nieprawidłowościami w zakresie artykulacji, opóźnienia rozwoju mowy, wad wymowy, nieprawidłowości w zakresie budowy i funkcjonowania obszaru ustno-twarzowego. Konsultuję osoby dorosłe z dysfunkcją w obrębie stawu skroniowo-żuchwowego, z wadami zgryzu.

Przyjmuję pacjentów w gabinecie we Wrocławiu.

numer telefonu – 519 0590 65
strona internetowa – https://goo.gl/maps/fNqkqD76dg3cpSXV6
wizytówka google – https://maps.app.goo.gl/69mFNCqqK6xcMheW7    

Adam Płusa

Adam Płusa jest instruktorem izraelskiego systemu samoobrony Krav Maga. Posiada stopień mistrzowski Expert 1 (czarny pas). Biegacz amator i członek zarządu w Stowarzyszeniu Kilometry Pomocy organizującym biegi charytatywne. Doświadczony mors i zdobywca wielu karkonoskich szczytów zimą w szortach.
Chcąc rozwijać swoją sportową pasję oraz wspierać innych w osiąganiu lepszych wyników w różnych sportach, a także w poprawie swojego zdrowia został instruktorem Tlenowej Przewagi i metody Butejki. Miłośnik gór, sauny i holistycznego podejścia do zdrowia – wie, jak ważny jest prawidłowy oddech w sporcie i w codziennym życiu.

numer telefonu – 791 193 140
adres e-mail – thewarriorsbreath@gmail.com
instagram – https://www.instagram.com/thewarriorsbreathpl/    

Agnieszka Kupis

„Opiekuj się sobą zamiast leczyć”
Certyfikowany trener oddechu metodą Butejki w Buteyko Clinic International®

Z wykształcenia magister inżynier chemii

Z zamiłowania i pasji trener rozwojowy, zdrowego stylu życia, w tym praktyk
oddechowych Konstantyn‘a Butejko, Wim’a Hof’a, Dr Eli Mangi, Stig’a
Severinsen’a i technik oddechowych wschodnich kultur, uleczania organizmu
pożywieniem, medytacjami poprzez pracę na trzech płaszczyznach Ciała, Umysłu
i Duszy.

Zapraszam na:
– Indywidualne lekcje z oddechu, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, dobrane tak,
by osiągnąć zamierzone cele – tu zarówno zdrowotnościowe (zdrowie zamiast
astmy, alergii, nadciśnienia i wielu innych) jak i ogólnorozwojowe (kompetencje
miękkie, poprawa reakcji w sytuacjach stresowych, zarządzanie swoim
potencjałem, itp.)
– Grupowe lekcje z oddechu, dorośli, by rozwijać, ulepszać i praktykować swoje
umiejętności oddechowe, wymieniać się doświadczeniami i czerpać energię grupy
– Szkolenia biznesowe z praktyk oddechowych w drodze do polepszenia, aktywacji
kompetencji miękkich w zespole
– Szkolenia polepszające jakość twojego życia w spojrzeniu holistycznym

Dodatkowe miejsce pracy:  Sadków (gmina Kąty Wrocławskie)

numer telefonu – 660 681 827
adres e-mail – kontakt@agnieszkakupis.pl
strona internetowa – https://agnieszkakupis.pl
facebook – https://www.facebook.com/CUDagnieszkakupis

Małgorzata Kubiak

Jestem z Wrocławia. Na co dzień zajmuję się masażami głębokimi tkanek miękkich, relaksacyjnymi i kobido. Staram się prowadzić zdrowy styl życia i zarażać tym innych. Jakiś czas temu zaczęłam interesować się różnymi technikami medytacji i oddechu. Postanowiłam poszerzyć swoje zainteresowania i tak oto zostałam instruktorem metody Butejko.

Można się ze mną kontaktować poprzez
adres email – gosia.kubiak.wroclaw@gmail.com

Wałbrzych

Magdalena Wach

Dyplomowany terapeuta medycyny naturalnej, specjalizujący się w naturalnych metodach redukcji stresu i zapobiegania chorobom psychosomatycznym.Certyfikowany trener oddechu Buteyko Clinic International.Dyplomowany praktyk różnorodnych technik relaksacji i redukcji stresu.Studiowała filozofię, psychologię, kognitywistykę i medycynę naturalną.Naukowo zajmuje się badaniami terapeutycznych aspektów medytacji, kontemplacji, ćwiczeń duchowych i twórczej wizualizacji.

Prowadzi Czuły Punkt – e- gabinet naturalnych terapii redukcji stresu i wspierania zdrowia, w którym uczy ludzi oddychać, odpoczywać, medytować i dbać o zdrowie. W swojej praktyce terapeutycznej w sposób holistyczny wspiera leczenie chorób o podłożu psychosomatycznym, uzależnień, lęków, traum, stresu.

adres e-mail – shen.edu.studio@gmail.com
numer telefonu – 531 445 672
facebook – Czuły Punkt. Naturalne Terapie Redukcji Stresu
instagram – czuly_punkt_redukcja_stresu

Twoje zamówienie
Nie masz żadnych zamówień.

Zapraszamy do zakupów :)