Lista instruktorów – Kujawsko-pomorskie

Znajdź instruktorów w Twojej okolicy, wybierając województwo na mapie lub z panelu bocznego:

Województwo Opolskie

Bydgoszcz

Igor Bilinskyi

Master Trener MovNat – metody wszechstronnego rozwoju fizycznego, certyfikowany trener personalny, trener przygotowania fizycznego, instruktor metody Buteyko, instruktor Oxygen Advantage, założyciel Akademii Ruchu Naturalnego oraz prekursor MovNat w Polsce.

Moją misją jest podążanie drogą zgodnie z filozofią „Być silnym, by być pomocnym”, krzewienie kultury fizycznej oraz pomoc w budowaniu sprawności poprzez ruch naturalny.

adres e-mail – kontakt@ruchnaturalny.pl
numer telefonu – 669 765 401
strona internetowa – www.ruchnaturalny.pl

Sara Szymanowska

Life & business coach, psychoedukator, instruktor oddechu. Z wykształcenia jestem germanistą, ukończyłam również studia z psychologii pozytywnej, coachingu oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Od 2019 r. pracuję jako coach wewnętrzny w dużej organizacji oraz zajmuję się life coachingiem i psychoedukacją.

Niemal przez całe życie zmagałam się z niewłaściwymi nawykami oddechowymi – albo oddychałam za dużo, albo zapominałam o oddechu w ogóle. W końcu odkryłam Metodę Butejki do pracy z oddechem i to zmieniło jakość mojego życia, uwalniając mnie od nieregularnego oddychania, ziewania i regularnego „łapania powietrza”. Jestem głęboko przekonana co do skuteczności tej metody i pragnę pomóc innym polepszyć ich jakość życia dzięki właściwemu oddychaniu. Jako instruktor Metody Butejki pracuję głównie z dorosłymi (zwłaszcza z muzykami, ale nie tylko) lub osobami o niewielkim bądź średnim stopniu nasilenia symptomów chorobowych (m.in. problemy ze snem, przewlekły stres, przewlekłe zmęczenie, syndrom hiperwentylacji, łagodna lub średnio nasilona astma, alergie wziewne). Oferuję sesje w bezpośrednim kontakcie i online w języku polskim, niemieckim i angielskim.

adres e-mail – sara.szymanowska@gmail.com
numer telefonu – 519 352 135

Toruń

Jakub Hejnicki

adres e-mail – hejnickijakub@gmail.com

Tuchola

Angelika Koślińska

Angelika Koślińska

Pedagog, oligofrenopedagog, trener TUS (trening umiejętności społecznych, trener NGO organizacji pozarządowych,terapeuta Sali Doświadczenia Świata.

Psycholog, konsyltant kryzysowy, coach/mentor- Certyfikat akredytowany przez Polskie Towarzystwo Interwencji i Coachingu Kryzysowego; certyfikowany certyfikowany instruktor metody oddechowej K. Butejki. Holistyczne podejście do klienta.

adres e-mail – andzela251@wp.pl
numer telefonu – 886-497-055

Monika Zwolińska

Monika Zwolińska

Certyfikowany instruktor metody Buteyko.

Na co dzień pracuję z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie – dorosłymi i dziećmi (terapia zajęciowa z elementami terapii behawioralnej, terapii ręki; trener pracy osoby z niepełnosprawnością, trener TUS – treningu umiejętności społecznych). Interesuję się holistycznym podejściem do życia, biologią totalną, hipnozą, mapą poziomów świadomości dr Davida Hawkinsa, energetyką człowieka; pracą z emocjami i ciałem, przekonaniami, wewnętrznym dzieckiem i wieloma innymi.

adres e-mail – monikazw@wp.pl
numer telefonu – 604 774 977

Twoje zamówienie
Nie masz żadnych zamówień.

Zapraszamy do zakupów :)