Lista instruktorów – Lubelskie

Znajdź instruktorów w Twojej okolicy, wybierając województwo na mapie lub z panelu bocznego:

Województwo Lubelskie

Lublin

Anna Skrzypek - Woźniacka

Anna Skrzypek – Woźniacka

Urodzona w Lublinie, ukończyła na UMCS studia magisterskie z języka polskiego i logopedii, studia podyplomowe z neurologopedii.

Uzupełniała kwalifikacje poprzez kursy kwalifikacyjne w zakresie zarządzania oświatą, oligofrenopedagogiki, wczesnego wspomagania rozwoju dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju, a także wiele kursów i szkoleń, a w szczególności w obszarze pracy terapeutycznej.

Jest neurologopedką, terapeutką ortodoncji funkcjonalnej w nurcie MFS, mioterapeutką, certyfikowaną instruktorką Shantala Specjal Care oraz terapeutką Metody ETTHNO w podejściu Esther de Ruth, Attention Autism, Emphaty Dolls, trenerką EEG Biofeedback, certyfikowaną terapeutką treningów słuchowych wg Metody prof. A. Tomatisa i certyfikowaną, międzynarodową instruktorką Metody Butejko. Od 1997r lat pracuje na wszystkich poziomach edukacji, począwszy od wczesnej interwencji logopedycznej, poprzez terapię dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, po zajęcia edukacyjne z młodzieżą, a także szkolenia dla dorosłych i jako wykładowca akademicki. Pracowała jako logopeda, nauczyciel i szkoleniowiec, a następnie jako inspektor ds. oświaty. Od roku 2009 jako współwłaściciel i dyrektor ds. pedagogicznych tworzy Przedszkola i Żłobki Niepubliczne „Aniołek”, a od 2018r Ośrodek Terapii „Aniołek” w Łęcznej i Niepubliczne Przedszkole Artystyczne „Słonecznik” w Lublinie. Od roku 2013 prowadzi prywatny gabinet terapeutyczny „LOGOS”, który przeistoczył się w Instytut Diagnozy i Terapii „LOGOS”.

W swojej pracy zawodowej specjalizuje się w oddziaływaniach neurologopedycznych u dzieci małych, a w szczególności z zaburzeniami w rozwoju komunikacji, z ASD, zaburzeniami genetycznymi, afazją oraz zaburzeniami w procesie karmienia i żywienia. Obecnie pracuje również w obszarze ortodoncji funkcjonalnej z dziećmi od 4 r.ż. , a także z dorosłymi oraz prowadzi treningi oddechowe Metodą Butejki dla dzieci i dorosłych.

Była współinicjatorką ogólnopolskich akcji społecznych na rzecz wczesnej interwencji logopedycznej: „Dwa słowa na dwa lata to o 270 za mało” oraz „AkcjakomunikAACja”. Jest autorką i współautorką artykułów i wydawnictw poświęconych terapii i edukacji. Współpracuje z wieloma stowarzyszeniami, fundacjami i portalami wspierającymi rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju, mowy i żywienia, prowadzi wiele akcji społecznych w tym obszarze. Pasjonuje się rekonstrukcją historyczną, jest prezesem grupy „Fraternitas Lublinensis Egocentricorum”

adres e-mail – kontakt@logos4you.pl / wozniacka.anka@gmail.com
numer telefonu – 502 056 124
strona internetowa – www.logos4you.pl
www.przedszkole-aniolek.pl
www.przedszkole-slonecznik.pl
Joanna Mania

Joanna Mania

Hipnoterapeuta, coach, Certyfikowany Instruktor Buteyko Clinic,szkoleniowiec, trener wokalny

Joanna Mania – Specjalista do spraw emisji głosu, higieny i rehabilitacji głosu, trener wokalny, absolwentka wokalistyki rozrywkowej w Thames Valley University w Londynie (obecnie University of West London), Vocal-Tech w Londynie (obecnie BIMM) oraz wokalistyki rozrywkowej UMCS w Lublinie. Wiedzę z zakresu emisji głosu pogłębiała u takich specjalistów i wokalistów jak Kim Chandler, Ruth Lynch, Julie Lindell, Sam Brown, Bazil Meade, London Community Gospel Choir. Jest zwolenniczką techniki CVT (autorstwa Cathrine Sadolin), z którą zapoznała się bezpośrednio podczas kursu w Complete Vocal Institute w Danii. Posiada kwalifikacje pedagogiczne. Uczestniczyła w międzynarodowej konferencji medycyny głosu World Voice Consortium w Danii w grudniu 2017 r. Jest również certyfikowanym hipnoterapeutą, współpracuje z Professional Hypnosis Training Institute w Krakowie, gdzie prowadzi szkolenia dla hipnoterapeutów. Pracuje z artystami nad ich stresem scenicznym, poczuciem własnej wartości, śmiałością, tremą i różnego typu nałogami oraz blokadami, które utrudniają pełnię szczęścia w życiu i pracy zawodowej.

adres e-mail – joannamania.kontakt@gmail.com
numer telefonu – 783 638 266
strona internetowa – www.joannamania.com

Magdalena Żak

Neurologopeda, Terapeuta ręki, Certyfikowany instruktor metody Butejki, nauczyciel wychowania przedszkolnego,

uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów z zakresu terapii dzieci i dorosłych, członek Polskiego Towarzystwa Logopedycznego oraz właścicielka Gabinetu Logopedycznego PAPLA.

Prywatnie mama dwójki dzieci i miłośniczka zwierząt. Na metodę prof. Butejki trafiła szukając rozwiązania problemów z alergiami i astmą dla swoich dzieci.

adres e-mail – magdalenazak@op.pl
numer telefonu – 793 421 321
Sylwia Zasada

Sylwia Zasada

Trener głosu i oddechu, logopeda, wykładowca akademicki, nauczyciel z powołania, instruktor Buteyko Clinic International (metody oddechowej Butejki) oraz terapeutka manualnej terapii krtani wg protokołu Jacoba Liebermana.

W swojej pracy wykorzystuje elementy pracy z ciałem wg Alexandra Lowena oraz techniki relaksacyjne (w tym trening Schultza oraz Jacobsona). Od 11 lat zarządza Instytutem Edukacji Logopedycznej. Od 2 lat jest dyrektorem Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli IEL. Od 10 lat prowadzi szkolenia doskonalące nauczycieli, specjalizując się w treningu emisji głosu oraz terapii oddechowej. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje, szkoląc menedżerów w zakresie sztuki autoprezentacji. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, ukończyła dwie specjalizacje: nauczycielską i logopedyczną oraz Podyplomowe studia kwalifikacyjne w zakresie Emisji Głosu. Ukończyła studia doktoranckie w zakresie językoznawstwa. Absolwentka Polskiej Akademii Nauk, ukończyła Kurs Retoryki Praktycznej. Uczestniczka wielu konferencji i szkoleń poświęconych pracy z głosem. Autorka specjalistycznych publikacji.

Obecnie tworzy wyjątkowe miejsce pracy, oparte o wartości i kulturę firmy, której kluczem są zaufanie i współodpowiedzialność. Szczególnie troszczy się o piękno języka ojczystego w mowie i piśmie. Jest przekonana, że “jak cię słyszą, tak cię piszą”, dlatego zwraca uwagę na to, w jaki sposób należy mówić, aby kreować spójny wizerunek. Posiada niezwykły talent do nawiązywania relacji z drugim człowiekiem, dzięki czemu z łatwością zwiększa efektywność swoich szkoleń. Jako fanka samorozwoju, swoje bogate doświadczenie i wyjątkową osobowość wykorzystuje, aby wspierać rozwój innych.

adres e-mail – sylwia@instytutlogopedyczny.pl
numer telefonu – 502 642 535
strona internetowa – www.SylwiaZasada.pl
www.instytutlogopedyczny.pl

Katarzyna Skotarczak

Terapeutka holistyczna – promuję holistyczne podejście do zdrowia.

Uwagę skupiam na redukowaniu stanów zapalnych, które w dzisiejszym świecie dotykają wszystkich, bez względu na wiek. Efektem namnażających się stanów zapalnych są choroby przewlekłe, autoimmunologiczne czy metaboliczne już u coraz mniejszych dzieci . Oddech, odżywcze jedzenie, ruch, zadbanie o rytm dobowy i kontakt z naturą oraz zaopiekowane emocje to złota recepta, do homeostazy organizmu!

adres e-mail – k.skotarczak15@gmail.com
numer telefonu – 609 993 663

Ewelina Skibińska

Certyfikowana nauczycielka jogi i medytacji; instruktorka arteterapii; masażystka; instruktorka technik oddechowych metodą Butejki.

Na co dzień zajmuję się głównie prowadzeniem zajęć jogi i relaksacji. Tworzę warsztaty tematyczne na bazie metod arteterapii oraz medytacji. Wykonuję masaże relaksacyjne i masaże dźwiękiem. Współorganizuję wydarzenia popularyzujące rozwój osobisty oraz duchowy. Moją ścieżkę rozwoju i poszerzania kompetencji wytycza holistyczne podejście do człowieka.

adres e-mail – ewelina.akaya@gmail.com
numer telefonu – 791 161 635

Justyna Kociuba

Jestem trenerem oddechu i nauczycielem emisji głosu.Uzyskałam certyfikat instruktorski Buteyko Clinic International, który uprawnia mnie do uczenia oddechu funkcjonalnego metodą Butejki. Szkoliłam się także w Akademii Oddechu na trenera oddechu dzieci i osób dorosłych.

Moje problemy ze zdrowiem zaprowadziły mnie na drogę poszukiwań. Odkryłam, że oddech jest pomijanym filarem i kluczem do poprawy kondycji zdrowotnej, fizycznej i psychicznej. Praktyka oddechu metodą Butejki pomogła mi i mojej rodzinie w poprawie kondycji zdrowotnej. Oddech we wszystkich jego wymiarach stał się dla mnie tematem, który zgłębiam teoretycznie i praktycznie. Chcę dzielić się tą wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Jako studentka grałam i śpiewałam w teatrze ITP. To był początek mojej drogi w której rozpoznałam, że moją pasją jest praca z ludźmi. Bycie obserwatorem i towarzyszem odkrywania przez nich potencjału jaki w nich drzemie.
Po studiach pracowałam jako instruktor teatralny grup szkolnych i studenckich. Współtworzyłam scenariusze i reżyserowałam spektakle młodzieżowe i dziecięce. Śpiewałam i grałam w licznych inicjatywach teatralnych i muzycznych. Przez 6 lat współpracowałam z teatrem ITP jako choreograf i drugi reżyser. Współzałożyłam trzyosobową grupę artystyczną “Kobiety których nie ma”, z którymi stworzyłyśmy i grałyśmy spektakl oparty o twórczość Agnieszki Osieckiej. Przez 7 lat prowadziłam zajęcia teatralne dla uczniów i uczyłam emisji głosu w XXI Liceum Ogólnokształcącym im. św. Stanisława Kostki w Lublinie. Prowadziłam zajęcia z emisji głosu na studiach podyplomowych “Przygotowanie pedagogiczne” w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Jestem magistrem Nauk o Rodzinie. Fascynuje mnie temat budowania relacji i więzi małżeńskiej, odkrywania wewnętrznej motywacji w przeróżnych aspektach życia. Widzę dużą potrzebę dialogu jako drogi porozumiewania się z samym sobą i z innymi ludźmi. Jestem przekonana, że aby budować dobre relacje z innymi, warto najpierw zadbać o dobrą relację ze sobą. Uczyć się słuchać siebie, rozumieć, nie osądzać. Doświadczam tego, że praca z oddechem pomaga zatroszczyć się o swoje zdrowie, wyciszyć myśli i zatrzymać się na chwilę.
Prywatnie jestem żoną i mamą, menedżerem, psychologiem, negocjatorem, logistykiem, architektem porządku i lekarzem swojej rodziny. To najważniejsza misja jaką mam do spełnienia, która w ekspresowym tempie uczy mnie, poszerzania swoich kompetencji.

adres e-mail – kontakt_justyna.kociuba@tlen.pl
numer telefonu – 724 736 504
Twoje zamówienie
Nie masz żadnych zamówień.

Zapraszamy do zakupów :)