Lista instruktorów – Podkarpackie

Znajdź instruktorów w Twojej okolicy, wybierając województwo na mapie lub z panelu bocznego:

Województwo Podkarpackie

Jasło

Ludomir Mastej

Ludomir Mastej

Z wykształcenia mgr inż. ogrodnictwa oraz biologii. Dyplomowany nauczyciel biologii oraz przedmiotów zawodowych. Naturoterapeuta z zamiłowania.

W pracy stosuję terapię wisceralną, hirudoterapię, muzykoterapię dogłębnokomórkową (kamertony), klawiterapię. Zgłębiam tajemnicę czikungu oraz medycyny chińskiej. Prawidłowy oddech jest podstawą w każdej z w/w technik naturoterapeutycznych. Metoda oddechu Buteyki czyni je bardziej skutecznymi.

adres e-mail – l.mastej@zstrzcinica .pl
numer telefonu – 609 516 549

Kolbuszowa

Andrzej Skowron

Andrzej Skowron

Nazywam się Andrzej Skowron i jestem fizjoterapeutą, studentem akupunktury oraz instruktorem metody Butejko.

W swojej praktyce metodą Butejko specjalizuję się w treningu osób dorosłych zarówno chorych, jak i sportowców. Swoje treningi prowadzę w gabinecie fizjoterapeutycznym w Kolbuszowej na podkarpaciu.

adres e-mail – andrzej1skowron@gmail.com
strona internetowa – https://fizjoterapiakolbuszowa.pl

Jasło

Ewa Kasperek

Jestem logopedą, terapeutą miofunkcjonalnym, certyfikowanym instruktorem metody oddechowej K. Butejki, certyfikowanym instruktorem Jogi Twarzy, neuroterapeutą EEG-Biofeedback.

Prowadzę Gabinet Logopedyczny oraz Gabinet Terapii Miofunkcjonalnej  Terapii Oddechu i Jogi Twarzy – Efa.

Moją pasją jest codzienna praktyka terapeutyczna oraz kontakt z pacjentem. Pogłębianie wiedzy jest moim zawodowym obowiązkiem, ale też źródłem przyjemności czerpanej z poznawania nowych obszarów i uzupełniania wiedzy w obszarach już znanych.

Niezmiennie zaskakuje mnie złożoność ludzkiego ciała, co wymaga ode mnie jako terapeuty ciągłego poszukiwania i analizowania „elementów układanki”,  na którą składają się zaburzenia w ciele pacjenta,  nieprawidłowe nawyki, ukryte emocje.
numer telefonu – 637 699 929
adres e-mail – efa.kasperek@gmail.com
strona internetowa – https://gabinetefa.pl/
adres – ul. Bednarska 6, Jasło

Mielec

Grzegorz Wywrocki

Certyfikowany Instruktor Metody Butejko.

Z wykształcenia absolwent AM w Krakowie w zakresie gry na puzonie, a z zamiłowania pasjonat wszystkiego co dotyczy oddechu i jego wpływu na każdy aspekt naszego życia i wielbiciel natury. Zainteresowania: Oddychanie funkcjonalne, medytacja, adaptacja do zimna, metoda Wima Hoffa, odporność z natury, wędrówki po górach.

adres e-mail – gregwywrot@yahoo.com
numer telefonu – 669 493 842

Rzeszów

Katarzyna Kolasa

Logopeda, neurologopeda, terapeuta Integracji Sensorycznej, Certyfikowany Instruktor Buteyko Clinic.

Ukończyła studia kierunkowe na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku logopedia z audiologią o specjalności klinicznej, studia podyplomowe na kierunku neurologopedia na Uniwersytecie Rzeszowskim, jak również studia podyplomowe z zakresu diagnozy i terapii Integracji Sensorycznej w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie. Doświadczenie zdobyła pracując w przedszkolach, stowarzyszeniach, prywatnych gabinetach, centrach medycznych, centrach rozwoju i terapii dziecka. Prowadzi konsultacje, diagnozę i terapie dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, wadami genetycznymi, niepełnosprawnością intelektualną, wybiórczością pokarmową o podłożu sensoryczno-motorycznym oraz korekcję wad wymowy. Dba o rozwój komunikacji dziecka z wykorzystaniem alternatywnych i wspomagających metod komunikacji. Nieustannie poszerza swoją wiedze i rozwija umiejętności niezbędne do pracy z dziećmi biorąc udział w licznych warsztatach, konferencjach i szkoleniach specjalistycznych.
Obecnie współpracuje z przedszkolami, ośrodkami terapeutycznymi oraz prowadzi własną praktykę „WYGADANE gabinet usług logopedyczno – terapeutycznych mgr Katarzyna Kolasa” na terenie Rzeszowa. Udziela także konsultacji on-line.

Telefon – 726 882 322
Adres e-mail – kolasakatarzyna.neuro@gmail.com
Facebook – Wygadane – Neurologopeda mgr Katarzyna Kolasa
Instagram – @wygadane

Agnieszka Limberger-Bichajło

Nauczycielka jogi z 20 letnim stażem, trenerka oddechu metodą Butejki.

Dyplomowana nauczycielka jogi Iyengara (R) 2 stopnia, certyfikowana nauczycielka jogi powięziowej integralnie 2 stopnia, instruktorka rekreacji psychoruchowej MEN, absolwentka studiu psychologii procesu, z wykształcenia mgr inżynier studiów technicznych.
Trenerka oddechu metodą (R) Butejki.

Właścicielka szkoły jogi w Rzeszowie – Praktykajogi.pl
Telefon – 723 186 006
Adres e-mail – kontakt@praktykajogi.pl

Twoje zamówienie
Nie masz żadnych zamówień.

Zapraszamy do zakupów :)