Lista instruktorów – Podkarpackie

Znajdź instruktorów w Twojej okolicy, wybierając województwo na mapie lub z panelu bocznego:

Dolnośląskie

Kujawsko-pomorskie

Lubelskie

Lubuskie

Łódzkie

Małopolskie

Mazowieckie

Opolskie

Województwo

Podkarpackie

Jasło

Ludomir Mastej
Ludomir Mastej

Z wykształcenia mgr inż. ogrodnictwa oraz biologii. Dyplomowany nauczyciel biologii oraz przedmiotów zawodowych. Naturoterapeuta z zamiłowania.

W pracy stosuję terapię wisceralną, hirudoterapię, muzykoterapię dogłębnokomórkową (kamertony), klawiterapię. Zgłębiam tajemnicę czikungu oraz medycyny chińskiej. Prawidłowy oddech jest podstawą w każdej z w/w technik naturoterapeutycznych. Metoda oddechu Buteyki czyni je bardziej skutecznymi.

adres e-mail - l.mastej@zstrzcinica .pl
numer telefonu - 609 516 549

Kolbuszowa

Andrzej Skowron
Andrzej Skowron

Nazywam się Andrzej Skowron i jestem fizjoterapeutą, studentem akupunktury oraz instruktorem metody Butejko.

W swojej praktyce metodą Butejko specjalizuję się w treningu osób dorosłych zarówno chorych, jak i sportowców. Swoje treningi prowadzę w gabinecie fizjoterapeutycznym w Kolbuszowej na podkarpaciu.

adres e-mail - andrzej1skowron@gmail.com
strona internetowa - https://fizjoterapiakolbuszowa.pl

Mielec

Grzegorz Wywrocki

Certyfikowany Instruktor Metody Butejko.

Z wykształcenia absolwent AM w Krakowie w zakresie gry na puzonie, a z zamiłowania pasjonat wszystkiego co dotyczy oddechu i jego wpływu na każdy aspekt naszego życia i wielbiciel natury. Zainteresowania: Oddychanie funkcjonalne, medytacja, adaptacja do zimna, metoda Wima Hoffa, odporność z natury, wędrówki po górach.

adres e-mail - gregwywrot@yahoo.com
numer telefonu - 669 493 842

Rzeszów

Katarzyna Kolasa

Logopeda, neurologopeda, terapeuta Integracji Sensorycznej, Certyfikowany Instruktor Buteyko Clinic.

Ukończyła studia kierunkowe na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku logopedia z audiologią o specjalności klinicznej, studia podyplomowe na kierunku neurologopedia na Uniwersytecie Rzeszowskim, jak również studia podyplomowe z zakresu diagnozy i terapii Integracji Sensorycznej w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie. Doświadczenie zdobyła pracując w przedszkolach, stowarzyszeniach, prywatnych gabinetach, centrach medycznych, centrach rozwoju i terapii dziecka. Prowadzi konsultacje, diagnozę i terapie dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, wadami genetycznymi, niepełnosprawnością intelektualną, wybiórczością pokarmową o podłożu sensoryczno-motorycznym oraz korekcję wad wymowy. Dba o rozwój komunikacji dziecka z wykorzystaniem alternatywnych i wspomagających metod komunikacji. Nieustannie poszerza swoją wiedze i rozwija umiejętności niezbędne do pracy z dziećmi biorąc udział w licznych warsztatach, konferencjach i szkoleniach specjalistycznych.
Obecnie współpracuje z przedszkolami, ośrodkami terapeutycznymi oraz prowadzi własną praktykę „WYGADANE gabinet usług logopedyczno – terapeutycznych mgr Katarzyna Kolasa” na terenie Rzeszowa. Udziela także konsultacji on-line.

Telefon - 726 882 322
Adres e-mail - kolasakatarzyna.neuro@gmail.com
Facebook - Wygadane – Neurologopeda mgr Katarzyna Kolasa
Instagram - @wygadane