Lista instruktorów – Śląskie

Znajdź instruktorów w Twojej okolicy, wybierając województwo na mapie lub z panelu bocznego:

Dolnośląskie

Kujawsko-pomorskie

Lubelskie

Lubuskie

Łódzkie

Małopolskie

Mazowieckie

Opolskie

Województwo

Śląskie

Bielsko-Biała

Agnieszka Sudnikowicz
Agnieszka Sudnikowicz

Instruktorka Metody Buteyki, Animator Czasu Wolnego, Instruktora warsztatów relaksacyjnych z wykorzystaniem masażu i jogi twarzy, Technik Usług Kosmetycznych, mgr Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

- twórczyni Bliskostanu (realizuje autorski projekt warsztatów w oparciu o oddech, relaks, masaż i gimnastykę twarzy wraz z domowym SPA od kuchni)
- ukończyłam kurs masażu ajurvedyjskiego twarzy oraz oczu; relaksacyjnego masażu twarzy; kosmetycznego masażu twarzy
- ukończyłam warsztaty z jogi twarzy; naturalny anty aging twarzy
- ukończyłam warsztaty z terapii tańcem i ruchem; z arteterapi; z Vedi Art; ze scrapbookingu
- wolontariuszka w Domach Dziecka, Fundacjach dla dzieci, młodzieży i seniorów

adres e-mail - agussudnikowicz@gmail.com
numer telefonu - 508 940 205
strona internetowa - FB: Bliskostan

Iwona Libich
Iwona Libich

Iwona Libich, logopeda, neurologopeda, terapeuta dzieci dwujęzycznych, specjalista wczesnej interwencji neurologopedycznej, instruktorka masażu Shantala oraz instruktorka Developmental Baby Massage by Peter Walker.

Od 10 lat pracuję jako logopeda dzieci dwujęzycznych w Wielkiej Brytanii prowadząc terapię logopedyczną, ale również wspomagając nauczycieli i rodziców w rozwoju dwujęzyczności dzieci.

adres e-mail - iwona.libich@gmail.com
numer telefonu - +44 7508609703
strona internetowa - polskilogopeda.co.uk

Jakub Urban
Jakub Urban, Dr n.med.

lekarz stomatolog, absolwent Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2013 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych z zakresu Stomatologii.

Pracował jako wykładowca akademicki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Katedrze Chirurgii Stomatologicznej w Bytomiu (2010-2013).

Absolwent międzynarodowych programów naukowych: Dawson Academy – Clearwater w USA, Kois Center – Seattle w USA . W 2017 uzyskał Międzynarodowy Certyfikat Śródziemnomorskiego Instytutu Protetycznego w Hiszpanii oraz Wydziału Protetyki Stomatologicznej Uniwersytetu Północnej Karoliny w USA.

Od 2016 roku prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu kompleksowaego planowania leczenia, okluzji funkcjonalnej i endodoncji. Priorytetem w leczeniu każdego pacjenta jest kompleksowe podejście, które stara się realizować w codziennej pracy pracując z pacjentami dorosłymi podczas odtwarzania utraconych tkanek twardych zębów i ich funkcji. Interdyscyplinarność diagnozowania i leczenia jest przyszłością i kluczem do osiągnięcia sukcesu w terapii. Stomatologia potrzebuje dodatkowych narzędzi wspomagających jakimi są bez wątpienia ćwiczenia oddechowe wg metody Buteyko służące reedukacji nieprawidłowych wzorców oddechowych.

adres e-mail - stomatologia.urban@gmail.com

Cieszyn

Eunika Tabak
Eunika Tabak

Instruktor oddechu metodą Butejki | Terapeuta Twarzy | Refleksolog | Praktyk EFT

Metoda Butejki to proste i jednocześnie potężne narzędzie w walce z naszym największym współczesnym wrogiem - stresem. Sama przeszłam długą drogę najeżoną bezsennymi nocami, atakami astmy i ciągłym zmęczeniem. Teraz jestem tu po to, by podzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem i nauczyć Cię jak możesz słuchać swojego ciała, zrozumieć co do Ciebie mówi i zaprzyjaźnić się z nim, by zaprowadziło Cię tam, dokąd pragniesz 🙂

Jeśli:
- chcesz przekonać się na własnej skórze, że astma wcale nie musi Cię ograniczać,
- chcesz zbudować większą odporność na stres, pozbyć się napięć z ciała, uspokoić myśli i skutecznie się wyciszyć, napisz i umów się na spotkanie - na żywo, lub online 🙂

adres e-mail - eunika.tabak@gmail.com
numer telefonu - 603 292 829

Czechowice Dziedzice

Tatiana Ciecierska-Spisak

Neurologopeda, pedagog, terapeuta Metody Miofunkcjonalnej, certyfikowany instruktor Buteyko Clinic, członek Polskiego Towarzystwa Logopedycznego.

Człowiek, odkąd pamiętam, zawsze był w centrum moich zainteresowań. Fascynuje mnie, jak cudownie został stworzony, jaką tworzy harmonijną, skończoną i jednocześnie dynamiczną i zaskakującą strukturę. W mojej pracy bardzo ważne jest podejście holistyczne. Dlatego w swoim gabinecie staram się łączyć wiedzę logopedyczną z naukami pokrewnymi z zakresu fizjologii, anatomii, psychologii, medycyny, itd. Metoda oddychania Butejki jest genialną w swojej prostocie możliwością regulowania swojego dobrostanu za pomocą dostępnego wszystkim i bezpłatnego oddechu. Jestem pod ogromnym wrażeniem skuteczności tej metody, którą przetestowałam na sobie;) Osoby zainteresowane (dzieci i dorosłych) zapraszam do swojego gabinetu.

adres - SPISAK Rozwój ul. Drzymały 7 43-502 Czechowice-Dziedzice
numer telefonu - 660 113 987
strona internetowa - terapia.spisak.com.pl

Częstochowa

Krzysztof Lisiecki
Krzysztof Lisiecki

Trener i Praktyk Oddechu Transmodalnego. Instruktor oddechu metody dr. Buteyko, praktyk Soul Body Fusion, Coach ICF, Bodyworker.

Łączę różne metody pracy z ciałem i oddechem, aby rozwijać potencjał człowieka. Jestem wrażliwym, empatycznym o dobrym sercu człowiekiem, a jednocześnie mocno osadzony w męskiej energii łącząc je w całość. Moja otwartość na życie i różne jego aspekty pozwala mi poszukiwać i zgłębiać moje miejsce na świecie.

Można mnie spotkać w Częstochowie oraz innych miastach gdzie prowadzę warsztaty i sesje oddechowe.

adres e-mail - pracowniaoddechu@gmail.com
numer telefonu - 538 200 513
strona internetowa - FB: Pracownia Oddechu Krzysztof Lisiecki

Marzena Litke
Marzena Litke

Instruktorka Buteyko Clinic – absolwentka certyfikowanego kursu instruktorskiego metody Butejki u Patricka McKeown.

Z wykształcenia matematyk, były pracownik naukowy, edukator, jest czynnym nauczycielem matematyki w liceum. Po 50-tce odwróciła swoje życie do góry nogami. Zmieniła dietę, styl życia, pozbyła się przewlekłych dolegliwości. Praktykuje jogę, nordic walking, maluje, ciągle znajduje nowe sposoby na zdrowe, spełnione życie. Metoda Butejki okazała się dla niej kluczem do pełni zdrowia i życia. Chcesz zobaczyć, jak zmienia się życie dzięki praktykowaniu metody Butejki?

adres e-mail - marzena.litke@gmail.com
numer telefonu - 503 467 220

Gliwice

Dawid Liput
Dawid Liput

Instruktor Buteyko Clinic – absolwent certyfikowanego kursu instruktorskiego metody Butejki u Patricka McKeown.

Instruktor Buteyko Clinic - absolwent certyfikowanego kursu instruktorskiego metody Butejki u Patricka McKeown, aktywny Gitarzysta. Więcej na blogu www.igragitara.com. Poza pracą w korporacji pasjonat aktywności fizycznej , jak i wydarzeń sportowych m.in wolontariat EURO 2012 , Manager ds. wolontariatu Mistrzostw Świata w siatkówce w Katowicach 2014.

adres e-mail - dawid.liput@gmail.com
numer telefonu - 666 825 574

Rybnik

Beata Suliga-Wiśniewska
Beata Suliga-Wiśniewska

Instruktorka Buteyko Clinic – absolwentka certyfikowanego kursu instruktorskiego metody Buteyko u Patricka McKeown.

mgr ekonomii, terapeuta, certyfikowany instruktor, nauczyciel yogi, dyplomowany masażysta I i II stopnia, dyplomowany kosmetolog. Promotorka holistycznego stylu życia. Jestem zwolenniczką wielopłaszczyznowego oddziaływania na nasze zdrowie i samopoczucie. Moją misją życiową jest uświadamianie, wspieranie i inspirowanie innych, by odkrywali swoją siłę życiową oraz drogę do spokojnego życia w harmonii w zdrowiu. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne w celu poprawy stanu zdrowia, samopoczucia oraz obniżenia napięcia i stresu. Moją pasją jest yoga Nidra oraz Kundalini. Od lat zafascynowana jestem psychologią i oddechem które odnalazłam w yodze. Dzięki mojej pasji i zaangażowaniu sprawiam, że moi podopieczni czują się lepiej i odzyskują swoją świadomość i zdrowie.

adres e-mail - suliga.wisniewska@gmail.com
numer telefonu - 695 070 251

Świętochłowice

Marzena Łoszek
Marzena Łoszek

Neurologopeda kliniczny z Wczesną Interwencją Logopedyczną, terapeuta miofunkcjonalny, Instruktor Buteyko Clinic. Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Pracuję z pacjentami w rożnym wieku i z rożnymi trudnościami. Holistyczne podejście do pacjenta skłania mnie do ciągłego poszukiwania technik wspomagających terapię. Staram się łączyć zdobytą wiedzę z technikami pracy z ciałem: terapia neurotaktylna, integracja odruchów ustno-twarzowych wg programu dr Svetlany Masgutowej oraz Sensomotorycznej terapii ustno-twarzowej wg autorskiego programu dr Anny Regner.

Interesuję się Aromaterapią kliniczną. Jestem Certyfikowanym Specjalistą Raindrop Technique w Center for Aromatherapy Research and Education, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego.

adres e-mail - marzenaloszek.pl@gmail.com
numer telefonu - 508 314 212
strona internetowa - https://neuro-ml.pl

Tarnowskie Góry

Karolina Spałek
Karolina Spałek

neurologopeda, filolog, redaktor portalu www.logotorpeda.com, właściciel centrum terapeutycznego w Tarnowskich Górach (www.logopedyczna.slask.pl).

Terapeuta miofunkcjonalny, Instruktor Buteyco Clinic. Współpracuje z wydawnictwem Komlogo, prowadząc szkolenia z zakresu słuchu fonemowego. Interesuje się rozwojem, wykorzystuje nowoczesne technologie w codziennej pracy.

adres e-mail - karolina.spalek@gmail.com
numer telefonu - 504 699 575
strona internetowa - www.logopedyczna.slask.pl

Tychy

Jakub Mrzyk
Jakub Mrzyk

Nauczyciel i praktyk świadomego oddechu i medytacji. Doradca filozoficzny i instruktor oddechu metody dr. Buteyko.

Jestem nauczycielem i praktykiem świadomego oddechu i medytacji. Uważam, że ważne jest skoordynowanie ciała z umysłem, aby następnie odkryć w sobie złoty środek, który jest inny dla każdego z Nas. Łączę praktyki starożytnych filozofów razem ze współczesnymi metodami. Pokazuję jak codzienna praktyka świadomego oddychania i medytacji wpływa na poprawę życia w jego najmniejszych aspektach, które następnie przekładają się na te największe i na odwrót. Na moich zajęciach pracujemy zarówno z ciałem i umysłem, dzięki czemu stymulujemy zmianę nawyków oddechowych, postawę ciała oraz stan mentalny.

Można mnie znaleźć na instagram.com/jacobmrzyk lub kontaktować się mailowo na: jj.mrzyk@gmail.com

Wodzisław Śląski

Magdalena Barańska
Magdalena Barańska

Magdalena Barańska, logopeda, terapeuta miofunkcjonalny, instruktor Buteyko Clinic.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, praktyk pracujący zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Uczestniczka wielu kursów z zakresu szeroko pojmowanej terapii logopedycznej m.in. terapia miofunkcjonalna, system MFS, SMURF, K-taping, ektrostymulacja w logopedii, Afazja,ORM,Apraksja.

adres e-mail - swiatslowa@gmail.com
numer telefonu - 721 042 943