Lista instruktorów – Śląskie

Znajdź instruktorów w Twojej okolicy, wybierając województwo na mapie lub z panelu bocznego:

Województwo Śląskie

Bielsko-Biała

Agnieszka Sudnikowicz

Agnieszka Sudnikowicz

Instruktorka Metody Buteyki, Animator Czasu Wolnego, Instruktora warsztatów relaksacyjnych z wykorzystaniem masażu i jogi twarzy, Technik Usług Kosmetycznych, mgr Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

– twórczyni Bliskostanu (realizuje autorski projekt warsztatów w oparciu o oddech, relaks, masaż i gimnastykę twarzy wraz z domowym SPA od kuchni)
– ukończyłam kurs masażu ajurvedyjskiego twarzy oraz oczu; relaksacyjnego masażu twarzy; kosmetycznego masażu twarzy
– ukończyłam warsztaty z jogi twarzy; naturalny anty aging twarzy
– ukończyłam warsztaty z terapii tańcem i ruchem; z arteterapi; z Vedi Art; ze scrapbookingu
– wolontariuszka w Domach Dziecka, Fundacjach dla dzieci, młodzieży i seniorów

adres e-mail – agussudnikowicz@gmail.com
numer telefonu – 508 940 205
strona internetowa – FB: Bliskostan
Iwona Libich

Iwona Libich

Iwona Libich, logopeda, neurologopeda, terapeuta dzieci dwujęzycznych, specjalista wczesnej interwencji neurologopedycznej, instruktorka masażu Shantala oraz instruktorka Developmental Baby Massage by Peter Walker.

Od 10 lat pracuję jako logopeda dzieci dwujęzycznych w Wielkiej Brytanii prowadząc terapię logopedyczną, ale również wspomagając nauczycieli i rodziców w rozwoju dwujęzyczności dzieci.

adres e-mail – iwona.libich@gmail.com
numer telefonu – +44 7508609703
strona internetowa – polskilogopeda.co.uk
Jakub Urban

Jakub Urban, Dr n.med.

lekarz stomatolog, absolwent Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2013 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych z zakresu Stomatologii.

Pracował jako wykładowca akademicki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Katedrze Chirurgii Stomatologicznej w Bytomiu (2010-2013).

Absolwent międzynarodowych programów naukowych: Dawson Academy – Clearwater w USA, Kois Center – Seattle w USA . W 2017 uzyskał Międzynarodowy Certyfikat Śródziemnomorskiego Instytutu Protetycznego w Hiszpanii oraz Wydziału Protetyki Stomatologicznej Uniwersytetu Północnej Karoliny w USA.

Od 2016 roku prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu kompleksowaego planowania leczenia, okluzji funkcjonalnej i endodoncji. Priorytetem w leczeniu każdego pacjenta jest kompleksowe podejście, które stara się realizować w codziennej pracy pracując z pacjentami dorosłymi podczas odtwarzania utraconych tkanek twardych zębów i ich funkcji. Interdyscyplinarność diagnozowania i leczenia jest przyszłością i kluczem do osiągnięcia sukcesu w terapii. Stomatologia potrzebuje dodatkowych narzędzi wspomagających jakimi są bez wątpienia ćwiczenia oddechowe wg metody Buteyko służące reedukacji nieprawidłowych wzorców oddechowych.

adres e-mail – stomatologia.urban@gmail.com

Justyna Sznabel

Uczę lekkiego i spokojnego oddychania, które łącze z subtelnym aromatem naturalnych olejków eterycznych.

Z zawodu brafitterka – wspieram od lat kobiety w doborze bielizny. Prywatnie pasjonatka aromaterapii i holistycznego podejścia do życia i zdrowa. Oddech uważam za fundamentalny składnik.

Na warsztatach i spotkaniach reedukuje o sposobie oddychania. Pomagam dzieciom i dorosłym bezpiecznie złapać oddech, by odzyskać witalność i dobre samopoczucie. Uczę świadomego oddechu, a co za tym idzie, lepszego poznania siebie i spojrzenia holistycznie na swoje ciało.

Zapraszam na trening oddechu metodą Butejki każdego, kto potrzebuje zredukować stres, odzyskać spokój umysłu i odzyskać witalność.

numer telefonu – 723 080 875
adres e-mail – oddechodnowa@gmail.com
instagram – www.instagram.com/oddechodnowa
facebook – www.facebook.com/oddechodnowa

Cieszyn

Eunika Tabak

Eunika Tabak

Instruktor oddechu metodą Butejki | Terapeuta Twarzy | Refleksolog | Praktyk EFT

Metoda Butejki to proste i jednocześnie potężne narzędzie w walce z naszym największym współczesnym wrogiem – stresem. Sama przeszłam długą drogę najeżoną bezsennymi nocami, atakami astmy i ciągłym zmęczeniem. Teraz jestem tu po to, by podzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem i nauczyć Cię jak możesz słuchać swojego ciała, zrozumieć co do Ciebie mówi i zaprzyjaźnić się z nim, by zaprowadziło Cię tam, dokąd pragniesz 🙂

Jeśli:
– chcesz przekonać się na własnej skórze, że astma wcale nie musi Cię ograniczać,
– chcesz zbudować większą odporność na stres, pozbyć się napięć z ciała, uspokoić myśli i skutecznie się wyciszyć, napisz i umów się na spotkanie – na żywo, lub online 🙂

adres e-mail – eunika.tabak@gmail.com
numer telefonu – 603 292 829

Bogusława Donocik

Instruktorka metody Butejki.

Mgr fizjoterapii z ponad 20 letnim stażem, instruktorka zajęć „Zdrowy kręgosłup plus oddech”, zajęć Bodyball i instruktorka Pilates. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu fizjoterapii neurologicznej, uroginekologicznej, ortopedycznej. Zachęca i namawia do ruchu i zdrowego, świadomego oddechu. Uważa, że życie jest po naszej stronie, a każdy moment jest dobry, aby zacząć od nowa. Praktykuje uważność, także na oddech. Miłośniczka jazdy na rowerze i wędrówek górskich. Współorganizatorka biegów górskich. Otwarta na życie, na rozwój, na wiedzę i poznanie.

Zachęca: „Przekonaj się jak wiele możesz sam zrobić dla swojego zdrowia i dobrego samopoczucia” Doświadczenie nowej praktyki oddechowej poprzez metodę Butejki pozwoliło mi zrozumieć ogromny wpływ oddechu na układ nerwowy, emocje. Jeśli tylko poprzez oddech możesz odzyskać wewnętrzną równowagę , zapanować na stresem, poprawić koncentrację i poczuć znowu przypływ energii…. To nie zwlekaj i zacznij pracować z oddechem metodą Butejki.

adres e-mail – windstopper1@gmail.com
numer telefonu – 604 847 332

Czechowice Dziedzice

Tatiana Ciecierska-Spisak

Neurologopeda, pedagog, terapeuta Metody Miofunkcjonalnej, certyfikowany instruktor Buteyko Clinic, członek Polskiego Towarzystwa Logopedycznego.

Człowiek, odkąd pamiętam, zawsze był w centrum moich zainteresowań. Fascynuje mnie, jak cudownie został stworzony, jaką tworzy harmonijną, skończoną i jednocześnie dynamiczną i zaskakującą strukturę. W mojej pracy bardzo ważne jest podejście holistyczne. Dlatego w swoim gabinecie staram się łączyć wiedzę logopedyczną z naukami pokrewnymi z zakresu fizjologii, anatomii, psychologii, medycyny, itd. Metoda oddychania Butejki jest genialną w swojej prostocie możliwością regulowania swojego dobrostanu za pomocą dostępnego wszystkim i bezpłatnego oddechu. Jestem pod ogromnym wrażeniem skuteczności tej metody, którą przetestowałam na sobie;) Osoby zainteresowane (dzieci i dorosłych) zapraszam do swojego gabinetu.

adres – SPISAK Rozwój ul. Drzymały 7 43-502 Czechowice-Dziedzice
numer telefonu – 660 113 987
strona internetowa – terapia.spisak.com.pl

Częstochowa

Krzysztof Lisiecki

Krzysztof Lisiecki

Trener i Praktyk Oddechu Transmodalnego. Instruktor oddechu metody dr. Buteyko, praktyk Soul Body Fusion, Coach ICF, Bodyworker.

Łączę różne metody pracy z ciałem i oddechem, aby rozwijać potencjał człowieka. Jestem wrażliwym, empatycznym o dobrym sercu człowiekiem, a jednocześnie mocno osadzony w męskiej energii łącząc je w całość. Moja otwartość na życie i różne jego aspekty pozwala mi poszukiwać i zgłębiać moje miejsce na świecie.

Można mnie spotkać w Częstochowie oraz innych miastach gdzie prowadzę warsztaty i sesje oddechowe.

adres e-mail – pracowniaoddechu@gmail.com
numer telefonu – 538 200 513
strona internetowa – FB: Pracownia Oddechu Krzysztof Lisiecki
Marzena Litke

Marzena Litke

Instruktorka Buteyko Clinic – absolwentka certyfikowanego kursu instruktorskiego metody Butejki u Patricka McKeown.

Z wykształcenia matematyk, były pracownik naukowy, edukator, jest czynnym nauczycielem matematyki w liceum. Po 50-tce odwróciła swoje życie do góry nogami. Zmieniła dietę, styl życia, pozbyła się przewlekłych dolegliwości. Praktykuje jogę, nordic walking, maluje, ciągle znajduje nowe sposoby na zdrowe, spełnione życie. Metoda Butejki okazała się dla niej kluczem do pełni zdrowia i życia. Chcesz zobaczyć, jak zmienia się życie dzięki praktykowaniu metody Butejki?

adres e-mail – marzena.litke@gmail.com
numer telefonu – 503 467 220

Gliwice

Dawid Liput

Dawid Liput

Instruktor Buteyko Clinic – absolwent certyfikowanego kursu instruktorskiego metody Butejki u Patricka McKeown.

Instruktor Buteyko Clinic – absolwent certyfikowanego kursu instruktorskiego metody Butejki u Patricka McKeown, aktywny Gitarzysta. Więcej na blogu www.igragitara.com. Poza pracą w korporacji pasjonat aktywności fizycznej , jak i wydarzeń sportowych m.in wolontariat EURO 2012 , Manager ds. wolontariatu Mistrzostw Świata w siatkówce w Katowicach 2014.

adres e-mail – dawid.liput@gmail.com
numer telefonu – 666 825 574

dr n. med. Alicja Heyda

Psychoterapeuta integratywnej, specjalista psychologii klinicznej, psychoonkolog, superwizor psychoterapii, trener świadomego oddychania (certified breathwork practitioner Global Breathwork Training Alliance), instruktor Metody Butejki.

Integrative psychotherapist, certified cinical psychologist, psycho-oncologist, psychotherapy supervisor, certified breathwork practitioner – Global Breathwork Training Alliance,  Buteyko Method Instructor.

adres e-mail – alicjaheydaphd@gmail.com
numer telefonu – 888 708 108
facebook – @alicjaheydaphd

e-mail address – alicjaheydaphd@gmail.com
telephone number – 0048 888 708 108
facebook – @alicjaheydaphd

Anna Pluszczewska

Instruktor oddechu metodą Butejki
Certyfikowany trener EFT
Specjalizuję się w pracy z codziennym stresem, emocjami i traumami – pracując mało znaną jeszcze w Polsce metodą Technik Emocjonalnej Wolności (EFT). Sama na sobie przekonałam się, że oddech jest nieodłącznym elementem dobrego samopoczucia emocjonalnego. Łącząc dwa nurty pracy – metodę Butejki oraz EFT, stworzyłam projekt, który redukując szeroko rozumiany stres, wspiera osiągnięcie wewnętrznego spokoju, pewności siebie i zdrowia fizycznego. Moim celem jest pomóc Ci znaleźć drogę do porozumienia z ciałem i sięgania po więcej – z pełnym spokojem. Moją misją jest też nauczyć Cię samodzielności w dbaniu o swój dobrostan codziennie – bo obie metody świetnie się do tego nadają.

adres e-mail – kontakt@zapukajpospokoj.pl
numer telefonu – 505 143 858
strona internetowa – www.zapukajpospokój.pl

Natalia Witkowska

Coach, trener mentalny, trener umiejętności psychospołecznych, trener EEG-Biofeedback, instruktor oddechu metodą Butejk.

Z wykształcenia socjolog i coach. Na co dzień pracuje trener umiejętności psychospołecznych prowadząc warsztaty i szkolenia głównie z zakresu kompetencji miękkich. Jako trener mentalny pracujemy ze sportowcami nad radzeniem sobie z emocjami oraz stresem, oraz skupiamy się na zasobach zawodnika. Łącze ta pracy treningami EEG- Biofeedback dzięki którym jesteśmy w stanie świadomie kontrolować nasz stan skupienia i koncentracji oraz oddech. Jako instruktor jogi łapie balans pomiędzy życiem prywatnym i zawodowy i uczę jak ważny jest czas zatrzymania. Nierozłącznie związana z rozwojem osobistym swoim oraz innych. Czerpię radość z pracy z ludźmi. W ludziach szukam inspiracji i pomysłów na kolejne projekty rozwojowe. Do każdej osoby podchodzę holistycznie i wybieram najbardziej pasujące metody pracy.

adres e-mail – nataliawitkowska@mentalnie.pl
numer telefonu – 796 145 445
strona internetowa – www.mentalnie.pl

Maja Czubak

Coach, trenerka biznesu, instruktorka oddechu, psycholożka, psychoterapeutka, terapeutka holistyczna, wolontariuszka, twórczyni różnych warsztatów rozwojowych.

Jestem dyplomowanym coachem, certyfikowanym trenerem biznesu oraz certyfikowanym instruktorem oddechu metodą Butejki. Jestem psychologiem i psychoterapeutą (czteroletnie, całościowe szkolenie w nurcie Gestalt) oraz terapeutą holistycznym, pracuję również z ciałem. Nieustannie zdobywam dodatkową wiedzę, umacniając moje szerokie podejście do człowieka. Mam wieloletnie doświadczenie w roli trenera oraz leadera w dużej renomowanej firmie w Gliwicach.

Angażuję się również jako wolontariuszka w Fundacji Oko w Oko z Rakiem prowadząc min. rozmowy z osobami z doświadczeniem onkologicznym oraz w Fundacji Pomost wspierając readaptację osób opuszczających zakłady karne.

Jestem autorką #projektstres- inicjatywy związanej z profilaktyką zdrowia psychicznego oraz współtworzę #projektpuscto – warsztaty dla ciała, umysłu i duszy, mające na celu wspieranie osiągnięcia wewnętrznej harmonii i dobrostanu. Prowadzę także różnego rodzaju warsztaty w Balansea, w Instytucie Wsparcia i Rozwoju w Gliwicach oraz w Terapiosferze również w Gliwicach. Moja praca to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja i zaangażowanie w budowanie lepszego świata poprzez holistyczne wsparcie innych w ich podróży życiowej.

Z ludźmi pracuję od 2008 roku, a od 2017 roku skoncentrowałam się na wspieraniu osób w ich osobistym rozwoju, wierząc w holistyczne podejście do zmian oraz osiągnięcia dobrostanu wewnętrznego.

numer telefonu – 880 483 977
adres e-mail – majaczubak@op.pl
facebook – (1) Maja Czubak coaching, psychologia, rozwój | Facebook
instagram – @maja.czubak_coach_psycholog • Zdjęcia i filmy Instagramie
strona internetowa – www.majaczubak.pl, Balansea.pl, www.projektpuscto.pl, Instytut Wsparcia i Rozwoju, www.terapiosfera.pl

Jaworzno

Marzena Pyrek-Pyszczak

Trenerka Buteyko Clinic. Nauczycielka jogi.

Z wykształcenia jestem nauczycielką wychowania fizycznego z 35-letnim doświadczeniem pedagogicznym i trenerskim. Sport jest moją pasją od dzieciństwa , a od kilku lat fascynuje mnie joga, metody relaksu i oddech funkcjonalny. Eksplorowanie metod oddechowych oraz ich zastosowanie w codziennym działaniu jest dla mnie obecnie najważniejszym kierunkiem rozwoju osobistego. Zapraszam ma trening oddechu metodą Butejki każdego, kto potrzebuje zredukować stres, odzyskać spokój umysłu i zachować witalność. Zachęcam do wysiłku i relaksu na moich zajęciach jogi. Organizuję także konsultacje dla dzieci i dorosłych w celu dobrania optymalnej metody pracy z oddechem.

numer telefonu 607 153 892
adres e-mail – akademia.oddechu@tlen.pl
strona internetowa -www.self.jaworzno.pl

Katowice

Anna Rosa

Pedagog specjalny, terapeutka grafomotoryki i terapii ręki I i II stopnia, instruktorka metody Butejki.

Pracuję z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną, ze spektrum autyzmu oraz z dziećmi w normie intelektualnej z problemami dyslektycznymi, trudnościami adaptacyjnymi i emocjonalnymi. Interesują mnie zagadnienia związane z poprawą pamięci i koncentracji u dzieci i dorosłych. Prowadzę zajęcia z socjoterapii i Treningu Umiejętności Społecznych – TUS. Staram się by nauka i terapia były inspirującą i rozwijającą przygodą.

adres e-mail – inmelius.pracownia@gmail.com
numer telefonu – 696 046 345
strona internetowa – www.inmelius-pracownia.pl
facebook – Pracownia neurologopedyczna pedagogiczna „In melius”

Agnieszka Smela-Kociuba

Logopeda/neurologopeda, certyfikowany instruktor metody oddechowej Butejki, terapeuta miofunkcjonalny, terapeuta OPT wg Talk Tools, nauczyciel pedagogiki wczesnoszkolnej, terapeuta pedagogiczny.

Praca z oddechem metodą Butejki zmieniła moje życie, zmienia życie moich podopiecznych, pacjentów. Pracuję z niemowlakami, bo „czym skorupka za młodu…”, małymi i starszymi dziećmi wprowadzając dobre nawyki oddechowe oraz z dorosłymi dając im szansę na zdrowie psychiczne i fizyczne. Trening oddechowy to przede wszystkim zdrowie, siła, radzenie sobie z emocjami, koncentracji w myśl powiedzenia :„spokojny oddech to spokojny umysł”. Przekonują się o tym dzieci, nauczyciele, dorośli, z którymi pracuję na zajęciach indywidualnych, grupowych oraz warsztatach. Uczę, jak za pomocą prostych technik oddechowych kontrolować emocje, opanować stres, poprawić uważność, koncentrację. Uświadomienie sobie, jak „spokojny oddech” staje się fundamentalną częścią naszej codzienności, aby był naszym dobrym nawykiem jest celem i sensem pracy terapeutycznej. To sposób dla nas, nauczycieli, dorosłych, jak sprawić, żeby i życie stawało się lepsze – bo dobrze jest rano obudzić się z wdzięcznością w sercu, spokojnym umysłem gotowym do podejmowania zadań, które stają przed nami prowadzone ze wsparciem MOCy płynącej z oddechu.

W dzisiejszych wymagających wielozadaniowości warunków życia, w dobie postępującej cywilizacji, ogromu płynących do nas informacji, spraw do załatwienia, nadmiaru bodźców do nas docierających, dobrze jest odnaleźć w sobie spokój, który pomoże z dystansu i z uwagą podjąć każde wyzwanie, realizować cele, myśląc o nich z perspektywy zadania do wykonania, a nie problemu, który pojawił się na naszej drodze. Moim marzeniem jest tak wspomagać dzieci w życiu, edukacji, aby były szczęśliwe, rozwijały się i nawiązywały dobre relacje z otoczeniem. Wsparcie dla nastolatków, dorosłych to panowanie nad emocjami, zdrowie psychiczne i fizyczne, lepsza wydolność oddechowa chociażby podczas wysiłku fizycznego. Mają temu służyć techniki dobrego, zdrowego oddechu, które są integralną częścią funkcjonalnego oddechu metodą Butejki. Warto zadbać o tak istotny, fizjologiczny proces, który towarzyszy nam przez całe życie, zawsze i wszędzie, od pierwszego do ostatniego tchnienia.:)

Praca z dziećmi to moja pasja i misja zarazem. Ciągle poszukuję prostych rozwiązań, które dadzą maksimum efektu. Praca z człowiekiem, rozwój zawodowy, ciągłe poszukiwania cennych dróg „lepszego życia”, a także rozwój osobisty stał się istotną częścią mojego życia. To też bardzo istotny obszar komunikowania się z ludźmi, z samym sobą. Będąc szczęśliwą mamą dwójki wspaniałych, dorosłych dzieci, które z powodzeniem korzystają z metody Butejki na co dzień 🙂 wiem, że to połączenie życia osobistego ze spełnianiem się z życiu zawodowym jest bardzo cenne, ważne i daje ogromną satysfakcję.

adres e-mail – aga.logopeda21@onet.pl
numer telefonu – 602 693 171

Wojciech Górek

Jestem mgr fizjoterapii z bogatą wiedzą w tym terapeutą czaszkowo-krzyżowym.

Od kiedy poznałem metodę Butejki, stosuję ją jako punkt wyjścia w większości prowadzonych przeze mnie terapii. Prowadzę również niezależne zajęcia z nauki funkcjonalnego oddechu w formie stacjonarnej i online, grupowo oraz indywidualnie. Będąc absolwentem Szkoły Trenerów „Meritum”, stworzyłem warsztaty poświęcone oddechowi i świadomości ciała. Jestem również podcasterem. Zapraszam Cię do posłuchania o tym: „Jak długo być zdrowym”.

adres e-mail – wojciech.gorek@icloud.com
numer telefonu – 660 301 660
facebook – Jak długo być zdrowym

Rybnik

Beata Suliga-Wiśniewska

Beata Suliga-Wiśniewska

Instruktorka Buteyko Clinic – absolwentka certyfikowanego kursu instruktorskiego metody Buteyko u Patricka McKeown.

mgr ekonomii, terapeuta, certyfikowany instruktor, nauczyciel yogi, dyplomowany masażysta I i II stopnia, dyplomowany kosmetolog. Promotorka holistycznego stylu życia. Jestem zwolenniczką wielopłaszczyznowego oddziaływania na nasze zdrowie i samopoczucie. Moją misją życiową jest uświadamianie, wspieranie i inspirowanie innych, by odkrywali swoją siłę życiową oraz drogę do spokojnego życia w harmonii w zdrowiu. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne w celu poprawy stanu zdrowia, samopoczucia oraz obniżenia napięcia i stresu. Moją pasją jest yoga Nidra oraz Kundalini. Od lat zafascynowana jestem psychologią i oddechem które odnalazłam w yodze. Dzięki mojej pasji i zaangażowaniu sprawiam, że moi podopieczni czują się lepiej i odzyskują swoją świadomość i zdrowie.

adres e-mail – suliga.wisniewska@gmail.com
numer telefonu – 695 070 251

Anna Urban

Balance is everything

Fizjoterapeutka i pasjonatka ludzkiego ciała i umysłu. Entuzjastka układu nerwowego człowieka i podejścia funkcjonalnego

Wspieram ludzi ponownie angażujących się w pracę ze swoim ciałem, tak aby każdy mógł czuć się komfortowo ze sobą i znaleźć własną równowagę. Wierzę, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach można znaleźć właściwą drogę. Dlatego pracuję głównie z osobami po wypadkach, które cierpią z powodu przewlekłego bólu, często trudnego do pełnego zdiagnozowania. Pomagam kobietom przełamywać tematy tabu i ponownie cieszyć się zdrowiem. To właśnie podczas pracy z kobietami zobaczyłam, jak ważna jest dobra współpraca układu nerwowego, sposobu oddychania i dna miednicy. Certyfikowana terapeutka metody Buteyko. Fizjoterapeutka. Fizjoterapeutka uroginekologiczna. Certyfikowana terapeutka mięśni dna miednicy – PelviFly Coach. Animatorka Slow Jogging.

adres e-mail – urban.anna89@gmail.com
facebook – www.facebook.com/balans.is

Świętochłowice

Marzena Łoszek

Marzena Łoszek

Neurologopeda kliniczny z Wczesną Interwencją Logopedyczną, terapeuta miofunkcjonalny, Instruktor Buteyko Clinic. Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Pracuję z pacjentami w rożnym wieku i z rożnymi trudnościami. Holistyczne podejście do pacjenta skłania mnie do ciągłego poszukiwania technik wspomagających terapię. Staram się łączyć zdobytą wiedzę z technikami pracy z ciałem: terapia neurotaktylna, integracja odruchów ustno-twarzowych wg programu dr Svetlany Masgutowej oraz Sensomotorycznej terapii ustno-twarzowej wg autorskiego programu dr Anny Regner.

Interesuję się Aromaterapią kliniczną. Jestem Certyfikowanym Specjalistą Raindrop Technique w Center for Aromatherapy Research and Education, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego.

adres e-mail – marzenaloszek.pl@gmail.com
numer telefonu – 508 314 212
strona internetowa – https://neuro-ml.pl

Tarnowskie Góry

Karolina Spałek

Karolina Spałek

neurologopeda, filolog, redaktor portalu www.logotorpeda.com, właściciel centrum terapeutycznego w Tarnowskich Górach (www.logopedyczna.slask.pl).

Terapeuta miofunkcjonalny, Instruktor Buteyco Clinic. Współpracuje z wydawnictwem Komlogo, prowadząc szkolenia z zakresu słuchu fonemowego. Interesuje się rozwojem, wykorzystuje nowoczesne technologie w codziennej pracy.

adres e-mail – karolina.spalek@gmail.com
numer telefonu – 504 699 575
strona internetowa – www.logopedyczna.slask.pl

Tychy

Jakub Mrzyk

Jakub Mrzyk

Nauczyciel i praktyk świadomego oddechu i medytacji. Doradca filozoficzny i instruktor oddechu metody dr. Buteyko.

Jestem nauczycielem i praktykiem świadomego oddechu i medytacji. Uważam, że ważne jest skoordynowanie ciała z umysłem, aby następnie odkryć w sobie złoty środek, który jest inny dla każdego z Nas. Łączę praktyki starożytnych filozofów razem ze współczesnymi metodami. Pokazuję jak codzienna praktyka świadomego oddychania i medytacji wpływa na poprawę życia w jego najmniejszych aspektach, które następnie przekładają się na te największe i na odwrót. Na moich zajęciach pracujemy zarówno z ciałem i umysłem, dzięki czemu stymulujemy zmianę nawyków oddechowych, postawę ciała oraz stan mentalny.

Można mnie znaleźć na instagram.com/jacobmrzyk lub kontaktować się mailowo na: jj.mrzyk@gmail.com

Karina Bandura

Naturopata, terapeuta żywieniowy, trener oddechowy Buteyko Clinic – terapeuta holistyczny z pasją.

Jestem terapeutą żywieniowym, a w swojej praktyce łączę różne metody wspierające powrót do zdrowia. Aktualnie kończę studia na kierunku Naturoterapia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Chorzowie. Po ukończeniu licznych kursów z zakresu dietetyki klinicznej i naturoterapii, mam przekonanie, że żywienie i oddech stanowią najlepsze połączenie w holistycznym podejściu do zdrowia. Uważam, że pomagając ludziom odzyskać witalność, warto traktować ich organizmy jako całość. Moja pasja obejmuje szeroką gamę medycyny komplementarnej, nie są mi obce badania laboratoryjne i analiza ich wyników w ujęciu norm funkcjonalnych, suplementacja czy biohacking, ale także niekonwencjonalne metody leczenia, takie jak bańki czy refleksologia. Znaczenie emocji również nie jest obojętne w procesach zarówno chorobowych jak i zdrowienia. Nasze ciała posiadają niezwykłe zdolności do samoleczenia. Jednak kluczowe jest wspieranie ich w powrocie do homeostazy poprzez usunięcie przeszkód. Jak mówił Hipokrates – pożywienie jest lekiem, a lek pożywieniem – ale także to czym karmimy umysły, wpływa na nasze samopoczucie.”

Zapraszam na konsultacje online bądź na terenie Tychów, Pszczyny, Bierunia, Woli lub Oświęcimia.

adres e-mail – pelkakarina@gmail.com
instagram – www.instagram.com/pelka.pelka?igsh=MXFneGlveGxjbXNpZQ==
facebook – Karina Bandura

Monika Grzesiak-Chromy

Certyfikowany trener oddechu metody Butejki. Z wykształcenia jestem pedagogiem/ oligofrenopedagogiem a z zamiłowania instruktorem nowoczesnych form rekreacji ruchowej.

Prywatnie poszukiwaczka energii życiowej, balansu i kolekcjonerka dobrych wrażeń. Zawodowo pasjonatka rozwoju osobistego, aktywności fizycznej, treningu wodnego oraz relaksacji umysłu i ciała. Wartości, które pracują dla mnie i we mnie to woda, energia, przepływ prowokowany ruchem oraz oddech. Prowadzę zajęcia MENTAL&BODY czyli oddechowe flow. To zajęcia dla ciała i umysłu uruchamiające nasze naturalne zasoby energii życiowej. W przestrzeni moich największych zainteresowań znajduje się drugi człowiek… jego energia, zasoby, możliwości oraz potencjał. Odkrywamy je wspólnie podczas praktyki dla ciała i sesji indywidualnych. Jestem certyfikowanym praktykiem procesów na ciało Access Bars® oraz Access Energetic Facelift® . Procesy te są mocnym zasileniem ciała w energię, siłę, głębokie odprężenie oraz regenerację. Z przyjemnością dzielę się moim doświadczeniem, umiejętnościami i zasobami, które najczęściej są wkładem nowej jakości energii dla wyczerpanego organizmu. Zapraszam na wspólne doświadczanie.

adres e-mail – grzesiak.monika1@wp.pl
numer telefonu – 790 890 010

Wodzisław Śląski

Magdalena Barańska

Magdalena Barańska

Magdalena Barańska, logopeda, terapeuta miofunkcjonalny, instruktor Buteyko Clinic.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, praktyk pracujący zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Uczestniczka wielu kursów z zakresu szeroko pojmowanej terapii logopedycznej m.in. terapia miofunkcjonalna, system MFS, SMURF, K-taping, ektrostymulacja w logopedii, Afazja,ORM,Apraksja.

adres e-mail – swiatslowa@gmail.com
numer telefonu – 721 042 943

Brygida Marmurowska

Neurologopeda, pedagog specjalny, Trener Oddechowy Buteyko Clinic, Terapeuta Metody Miofunkcjonalnej, Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala.

Ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim oraz Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Posiada szerokie kompetencje zawodowe i wieloletnie doświadczenie w pracy. Od 2010 roku współtworzy Poradnię Logopedyczną Verbum.

adres e-mail – brygidamarmurowska@op.pl
strona internetowa – http://logopeda.wodzislaw.pl/

Anna Lepiarczyk

Neurologopeda, Terapeuta integracji odruchów MNRI w treningu, Terapeuta Metody Miofunkcjonalnej, Trener Oddechowy Buteyko Clinic.

adres e-mail – anna.lepiarczyk@op.pl
strona internetowa – http://logopeda.wodzislaw.pl

Zabrze

Paulina Krzeszewska

Neurologopeda, audiofonolog, mioterapeuta (terapeuta miofunkcjonalny).

Z wykształcenia jestem neurologopedą, audiofonologiem. Dodatkowo również certyfikowanym instruktorem metody Butejki, terapeutą ręki, przetrwałych odruchów pierwotnych w ujęciu M2Concept, providerem Neuroflow. Prowadzę diagnozę i terapię logopedyczną, stosując: mioterapię ustno-twarzową , Elastyczny Terapeutyczny Taping wg Esther de Ru, Strategiczną Metodę Usprawniania Fonemów, Symultaniczno-Sekwencyjną Naukę Czytania.

adres e-mail – logosowazabrze@gmail.com
strona internetowa – www.logosowa.pl
social media – www.instagram.com/logosowa

Mariola Kuczera – Postek

Logopeda/neurologopeda, pedagog, terapeuta Metody Miofunkcjonalnej, instruktor Masażu Shantala, certyfikowany terapeuta Castillo Moralesa, terapeuta grafomotoryki i terapii ręki I i II stopnia, certyfikowany instruktor Butejko Clinic.

Pracuję z osobami w różnym wieku (dzieci, dorośli) i z różnymi problemami. W kręgu moich zainteresowań zawodowych są osoby z wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy, afazją rozwojową, dyzartrią, dysfagią, apraksją, ASD, MPDz i innymi zespołami genetycznymi. Prowadzę diagnozę i terapię logopedyczną, udzielam porad. W swojej pracy stosuję wiele metod: elektrostymulacja w logopedii, Elastyczny Terapeutyczny Taping, terapia miofunkcjonalna, Masaż Shantala, Koncepcja Castillo Moralesa i wiele innych, dostosowanych do pacjenta.

adres e-mail – mariola.kuczera_postek@interia.pl
numer telefonu – 693 028 278
strona internetowa – www.inmelius-pracownia.pl
facebook – Pracownia neurologopedyczna pedagogiczna „In melius”
Twoje zamówienie
Nie masz żadnych zamówień.

Zapraszamy do zakupów :)