Lista instruktorów – Świętokrzyskie

Znajdź instruktorów w Twojej okolicy, wybierając województwo na mapie lub z panelu bocznego:

Województwo Świętokrzyskie

Kielce

Wojciech Cechowski

Psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany instruktor metody Butejki.

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Zajmuje się pomocą osobom dorosłym w uporaniu się z różnego rodzaju traumami oraz trudami życia codziennego. Prowadzę także terapię par i rodzin. Jako certyfikowany instruktor metody Butejki staram się włączać ją w proces terapii w przypadku osób z zaburzeniami lękowymi, napadami paniki, czy też bardzo niskim poczuciem własnej wartości. Metoda Butejki oprócz wyciszenia i wyrównania pracy organizmu pozwala także odzyskać poczucie kontroli nad własnym życiem. Mnie samemu Butejko pomaga na co dzień radzić sobie z uporczywymi objawami astmy. Zapraszam zarówno po wsparcie psychologiczne jak i spotkania nastawione na objawy somatyczne (bezdechy senne, astma, itp.)

adres e-mail – panodstresu@gmail.com
numer telefonu – 690 476 006
strona internetowa – www.wojciechcechowski.pl

Marcelina Nowek

Jestem certyfikowanym instruktorem metody Butejki. Moją pasją jest praca nad świadomym oddechem, nad odkrywaniem korzyści, jakie niesie za sobą opanowanie prawidłowego wzorca oddechowego i dzielenie się tymi informacjami z innymi ludźmi. W swojej pracy łączę pasję ze zdobytą wiedzą, by pomóc ludziom odzyskać zdrowy oddech i podnieść jakość ich życia.

Prowadzę sesje indywidualne i grupowe warsztaty. Pracuję z dorosłymi i dziećmi (od 5 roku życia), którzy mają problemy z : astmą, katarem siennym, koncentracją, oddychaniem przez usta, chrapaniem, bezdechem sennym lub chcą podnieść swoją sprawność fizyczną.

adres e-mail – mlasinska@interia.pl
numer telefonu – 603 299 111

Ruda Maleniecka

Katarzyna Woźniakowska

Masażystka oraz instruktorka metody Buteyko.

Moją pasją jest masaż oraz pomoc ludziom w osiągnieciu harmonii ciała i umysłu poprzez uwolnienie i ukojenie stresu, bólu, likwidację napięć oraz prawidłowe oddychanie. Dzięki holistycznemu i indywidualnemu podejściu do klienta staram się przywrócić spokój ciała i umysłu oraz energetyczną równowagę. Moją specjalizacją jest masaż holistyczny, lomi lomi nui, drenaż limfatyczny oraz masaż ciążowy. Swoje kwalifikacje masażysty zdobyłam w Portobello Institute w Dublinie, gdzie mieszkałam przez 15 lat.

adres e-mail – k.k.wozniakowska@gmail.com
numer telefonu – 731 595 735
Twoje zamówienie
Nie masz żadnych zamówień.

Zapraszamy do zakupów :)