butejko_pl program akademii oddechu

Program Akademii Oddechu „Wdech. Wydech. Odpocznij”

Program świadomego oddechu, relaksacji i medytacji skierowany do dzieci, nauczycieli i rodziców w Polsce.

Powyższy program został stworzony przez Fundację Słuchaj Siebie, a jego czołowymi działaczami są: Natalia Dul, Katarzyna Miałkowska, Maciej Szyszka i Matylda Nowak.
„Czy oddychanie przez usta jest szkodliwe? Jednymi z częstszych skutków skażonego powietrza, jakie zaobserwowano u dzieci, są występujące alergie i astma. Mówią o tym także polskie i zagraniczne prace naukowe oparte na szczegółowych badaniach. Jednym z badań rozpoczętym w 2013 roku i sfinansowanym przez Urząd Miasta Krakowa (miasta, w którym jest jedno z najwyższych skażeń w kraju) wynika, że ponad 50% krakowskich dzieci i młodzieży szkolnej cierpi na objawy alergii, a na astmę trzykrotnie więcej dzieci niż w pozostałych rejonach Polski. Częściej pojawiają się także u nich zakażenia dolnych i górnych dróg oddechowych. W dodatku wiele dzieci oddycha ustami, a nie nosem, który jest naturalnym filtrem, przyswajając jeszcze większe ilości zanieczyszczeń.”
Porozmawiajmy o świadomym oddychaniu. Razem możemy więcej. ♥️ Skuteczność naszego programu z zakresu zwiększania świadomości oddechu fizjologicznego wynosi 98%.

Podaj dalej:

Chcesz poprawić swój oddech?

Popraw oddech, a poprawisz zdrowie.

Warto przeczytać:

butejko_pl program akademii oddechu
Twoje zamówienie
Nie masz żadnych zamówień.

Zapraszamy do zakupów :)