O nas

Certyfikaty

Anna Ryczek

Jestem trenerką oddechu metody Butejki oraz Tlenowej Przewagi.
Z wykształcenia jestem magistrem psychologii, nauczycielem jogi oraz pilatesu.

Tematyką oddechu zajmuję się już od wielu lat, moja przygoda z oddechem zaczęła się w Irlandii – kiedy robiłam kurs instruktorski dla nauczycieli jogi i dowiedziałam się, że należy oddychać mniej, a nie więcej.
W tym samym czasie poznałam Patricka McKeown, który mieszkał w tym samym mieście, w którym wówczas przebywałam.

Patrick zaoferował mi tłumaczenie swoich książek na język polski.
W ten sposób stałam się prekursorem metody Butejki i Tlenowej Przewagi w Polsce.
Przetłumaczyłam kilka książek Patricka, między innymi: “Spokojny oddech, spokojny umysł”“Zamknij usta oraz najnowszą książkę “Atomic Focus”.

Widzę w jak ogromny sposób oddech oddziałuje na nasze zdrowie.
Trafiają do mnie rodzice z dziećmi, które stale oddychają przez usta, oraz osoby, które doświadczają ataków paniki czy niepokoju, astmatycy i sportowcy próbujący poprawić swoją wydolność.

Czuję się uprzywilejowana będąc edukatorką i promotorką tak ważnego aspektu życia, który odpowiada zarówno za nasze zdrowie, odporność jak i poziom energii.

Poza oddechem zajmuję się także jogą, a w szczególności – aerial Jogą – czyli jogą na hamakach. Prowadzę w tej dziedzinie także kursy instruktorskie i łączę je z tematyką prawidłowego oddechu.

Zapraszam Cię serdecznie do zgłębienia tajników potencjału oddechu, bo naprawdę warto!

” Jeśli potrafisz kontrolować i korygować swój oddech, da ci to ogromne korzyści.
Jeśli popełnisz błędy, będzie to jak Czarnobyl dla twojego ciała.
Oddychanie jest porównywalne do energii atomowej. “

K.P. Butejko/ Buteyko

Patrick McKeown

Światowej sławy autor i praktyk oddychania Patrick McKeown kształcił się w Trinity College w Dublinie, a następnie ukończył szkolenie kliniczne w zakresie metody oddychania Butejki w Klinice Butejki w Moskwie, Rosja.

Szkolenie to akredytował sam prof. Konstantin Butejko.

Od najmłodszych lat Patrick cierpiał na astmę i polegał na wielu lekach i inhalatorach, dopóki w wieku 26 lat nie odkrył metody Butejki, odczuwając natychmiastową ulgę w jego objawach. Stosując zasady metody Butejki, Patrick od tamtego czasu pozostaje wolny od astmy, czego nie udało się osiągnąć przez ponad 20 lat leczenia.

W ciągu 15-letniej kariery Patrick stał się również autorem bestsellerów i ekspertem w dziedzinie optymalnego oddychania dla poprawy zdrowia, dobrego samopoczucia i sprawności. Wśród ośmiu książek napisanych przez Patricka dwie konsekwentnie utrzymują się w pierwszej dziesiątce bestsellerów na Amazon.com: „Zamknij usta” i „Naturalnie wolne od astmy”.

Patrick został niedawno członkiem Królewskiego Towarzystwa Biologicznego w Wielkiej Brytanii za wkład w nasze zrozumienie oddychania. Kiedy nie pracuje w swoim domu w zachodniej Irlandii, Patrick dużo podróżuje po Europie, USA i Australii, ucząc i trenując sportowców i trenerów w ramach programu Tlenowa Przewaga.

Prowadzi warsztaty i przemawia na konferencjach na całym świecie. Patrick udzielił wielu wywiadów w krajowych i międzynarodowych mediach.

Otrzymał rekomendacje od popularnych guru zdrowia, dr Josepha Mercoli (założyciela największej na świecie witryny poświęconej zdrowiu Mercola.com) i Danny’ego Dreyera, założyciela ChiRunning.

Został zaproszony do przemówienia na swoim pierwszym wydarzeniu TEDx w swoim rodzinnym mieście Galway.

Od 2015 roku Patrick trenuje elitarnych sportowców Notre Dame, Patricka Feeneya, Chrisa Geistinga i Jade Barbera, którzy przygotowywali się do kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku.

Patrick trenuje również zawodników NFL, piłki nożnej i GAA w programie Tlenowa Przewaga.

Przesłanie Patricka jest proste: sposób, w jaki oddychasz w spoczynku i podczas ćwiczeń, wpłynie na twoją ogólną wydajność.

Naucz się prawidłowo oddychać i zobacz natychmiastowe rezultaty treningu. Pasja Patricka do tego przedmiotu umożliwia mu dalsze rozwijanie i udoskonalanie swoich technik w celu poprawy kondycji, wydajności i skupienia zarówno profesjonalnych, jak i nieprofesjonalnych sportowców na całym świecie.

” Moją misją jest umożliwienie ludziom przejęcia kontroli nad własnym zdrowiem, samopoczuciem i sprawnością za pomocą prostych ćwiczeń oddechowych, które poprawiają dotlenienie organizmu”. ”

Patrick McKeown

Twoje zamówienie
Nie masz żadnych zamówień.

Zapraszamy do zakupów :)