Kurs metody Butejki online

Naucz się jak cicho, spokojnie i łagodnie oddychać, by odzyskać kontrolę nad swoim zdrowiem,

być wolnym od leków, mieć więcej energii, lepszy sen i unormowane ciśnienie.

 Anną Ryczek

psychologiem, instruktorką metody Butejki i jednym z głównych propagatorów tej terapii w Polsce.

Zmień swój oddech, a zmieni się wszystko!

Dowiedz się jak:butejko.pl - Kurs "Powrót do zdrowia"
 • zmniejszyć objętość oddechową
 • permanentnie przestawić się na oddychanie nosem
 • budzić się rano mając wypoczęte ciało i jasny umysł i mieć regenerujący sen
 • mieć więcej energii w ciągu dnia
 • jak przestać chrapać
 • jak odzyskać zdrowie
 • jak na stałe poradzić sobie z astmą, alergią, nadciśnieniem, nieżytem nosa
Kurs metody Butejki obejmuje:
 • Cztery 60-minutowe, indywidualnie dopasowane konsultacje oddechowe w odstępach tygodniowych na platformie zoom
 • Praktykę ćwiczeń oddechowych metody Butejki.
 • Rozpoznanie i zmianę negatywnych wzorców oddechowych.
 • Integrację ćwiczeń oddechowych z codziennym trybem życia.
 • Podręcznik oddychania metodą Butejki “Zamknij usta” lub “Spokojny oddech, spokojny umysł” w formacie pdf
 • Cotygodniowe zadania domowe i dodatkowe materiały do nauki
 • Techniki oddechowe i relaksacyjne
 • Nagrania relaksacji
 • Skuteczne porady dotyczące poprawy zdrowia, które pomagają w regulacji oddychania.

REGULAMIN SPOTKAŃ

 • Czekam na ciebie przez 20 min o umówionej godzinie. Jeśli się nie pojawisz – lekcja przepada.
 • Jeśli chcesz przełożyć termin, daj mi znać na przynajmniej 24 godziny wcześniej. Jeśli przełożysz spotkanie w krótszym czasie to tracisz lekcję.
 • Kurs musi być opłacony przed pierwszym spotkaniem.

Czego się nauczysz podczas kursu metody Butejki?

W czasie każdej sesji otrzymasz instrukcje dopasowane do twojego stanu zdrowia ciała i umysłu, dzięki którym będziesz w stanie nauczyć się metody Butejki w jak najszybszy i najbardziej efektywny sposób. Progres metody Butejki mierzy się wzrostem pauzy kontrolnej, która powinna podnosić się z tygodnia na tydzień. Poprzez ćwiczenia oddechowe, poprawienie nawyków oddechowych oraz wprowadzenie trwałych zmian do stylu życia będziesz mógł zauważyć pozytywne zmiany w poziomie energii, jakości snu, możliwości kontroli oddychania, redukcji leków i poprawy wydolności w sporcie.


Cena kursu:  900 zł 

W celu zapisania się na kurs należy wypełnić wysłać do nas formularz wstępny. Po jego wysłaniu skontaktuję się z tobą, by ustalić dogodne terminy spotkań.

ZAPISZ SIĘ NA KURS


 

Opinie osób, które wzięły udział w kursie:

 

Ewa Woźna
Jestem osobą, która chorowała na nadciśnienie i bezdechy senny. Dzięki ćwiczeniom oddechowym zrealizowałam swoje marzenie i zdobyłam góry w Gruzji na wysokości powyżej 2000m.n.p.m. Dzień zaczynam od ćwiczeń oddechowych i to ułatwia mi funkcjonowanie w ciągu dnia. Wcześniej miałam problemy z wejściem na pierwsze piętro dzisiaj wchodzę bez trudu na czwarte. Lepiej śpię, mam więcej energii, nie mam już palpitacji podczas wysiłku fizycznego oraz potrafię cały czas oddychać nosem. Jestem żywym przykładem, że ćwiczenia oddechowe bardzo pomagają  w codziennym życiu

 

Edyta Wincenty, fizjoterapeutka
Dla mnie jako fizjoterapeuty odkrycie metody Butejki, spowodowało małą rewolucję w mojej pracy zawodowej. Wprowadzając metodę oddychania wg. Butejki do ćwiczeń z moimi pacjentami zauważyłam, że pacjenci mniej są zmęczeni po ćwiczeniach, bardziej wydolni fizycznie w trakcie ćwiczeń, a co najważniejsze bardzo korzystnie wpłynęło to na ich samopoczucie emocjonalne – są mniej zestresowani, lepiej sypiają w nocy, a wiele współistniejących chorób przewlekłych na które cierpią zaczęło się wyciszać, objawy stały się mniej dokuczliwe.
 
 

Bartek
Jestem pod wrażeniem metody Butejki. Odkąd zacząłem zwracać uwagę na mój oddech mam więcej energii, jestem spokojniejszy, mniej się męczę. Moja pauza kontrolna wynosi 30 sekund, nie doświadczam już żadnych symptomów astmy i od kilku miesięcy nie korzystam z inhalatorów ratunkowych.

 

Weronika Semczuk
Odkrycie metody Butejki i bezcennej wiedzy o zdrowym oddechu całkowicie zmieniło moje życie. Okazało się nieocenione w zwalczaniu przyczyn i objawów tężyczki hiperwentylacyjnej, jak również nerwicowych stanów niepokoju. Tradycyjna medycyna nie była w stanie udzielić mi żadnych rad poza farmakologią. Dzięki metodzie Butejki trudne momenty były coraz rzadsze i lżejsze do zniesienia dzięki wiedzy i świadomości tego, co się dzieje, oraz zręcznym ćwiczeniom będącym zarówno zaradczymi środkami pomocy doraźnej, jak i przynoszącymi długofalowe efekty. Dodatkowo pani Anna to wspaniały, ciepły, skuteczny i profesjonalny terapeuta. Jestem wdzięczna za możliwość poznania tej jakże użytecznej metody, która towarzyszy mi na co dzień. Nie wiem jak mogłam wcześniej tak szkodzić sobie przez brak świadomości na temat czegoś tak esencjonalnego jak oddech.

Małgorzata Adamiec
Uważam, że oddychanie metodą Butejki to znakomity sojusznik w walce z astmą i zapaleniem zatok. Ania jest ekspertem wykonującym swoją pracę z pasją. Dzięki zaproponowanym przez nią ćwiczeniom oddechowym oraz relaksacyjnym skutecznie radzę sobie zarówno z fizycznymi objawami choroby jak i jej emocjonalnym doświadczeniem. Ukończenie kursu pomogło mi znaleźć akceptację dla mojego stanu zdrowia i motywację do dalszej pracy z oddechem. 

 

Darek
Oddychanie według wskazówek dr. Butejki jest dla mnie doskonałym środkiem prowadzącym do spokoju umysłu i rozluźnienia ciała. Już po 4 tygodniowy kursie odczuwam znaczne pogłębienie zdolności do rozluźniania się w różnych okolicznościach w ciągu dnia, lepszej koncentracji, czystości i klarowności umysłu, sprawniej działa też układ trawienny i wydalniczy. Dzięki temu mam do dyspozycji więcej dobrej energii. Pomimo, że kurs odbywał się przez Skype, nie czuło się tego dystansu i braku opieki czy bezpośredniego kontaktu z instruktorem. Bardzo precyzyjny przekaz, duże współodczuwanie z kursantami, ciepły kontakt i poczucie bycia pod dobrą opieką – super!

Paweł Olesiak
Bardzo użyteczna metoda. Łatwa do zastosowania w życiu codziennym. Skorzystają z niej wszyscy i ci którzy rozpoczynają swoją przygodę z oddychaniem jak i ci, którzy mają na tej ścieżce spore doświadczenia. Kurs ten polecę każdemu kto jest zainteresowany rozwojem osobistym.

Ewa
Metodę redukcji oddechu stosuję od trzech miesięcy. Nie spodziewałam się tak głębokich efektów: jestem znacznie spokojniejsza, zdecydowanie lepiej śpię. Zniknęła większość objawów PMS, uspokoiła mi się też cera. Zaobserwowałam wzrost odporności: kiedy rodzina “łapie wirusa”, mnie infekcja w jakiś sposób omija. Ania uczy metody Butejki w bardzo przyjazny sposób, podsyła propozycje ćwiczeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb, dzieli się chętnie wiedzą o fizjologii oddychania i bardzo inspiruje do tego, żeby pójść o ten jeden krok (oczywiście na bezdechu) dalej.

Artur Godlewski
Metoda Butejki zauroczyła mnie swoją prostotą oraz niefarmakologicznym podejściem. Praca nad sobą przy pomocy odpowiedniego oddechu oraz ćwiczeń fizycznych spowodowały duże zmiany w moim życiu. Jestem dużo spokojniejszym wewnętrznie człowiekiem niż wcześniej. Zanim skorzystałem z kursu u p.Ani czytałem wiele na temat metody Butejki. Jednak oko i uwagi eksperta pozwoliły wyeliminować błędy, które robiłem w trakcie ćwiczeń. Kurs gorąco polecam, a osoba która go prowadzi jest niesłychanie empatyczna i ciepła.

Twoje zamówienie
Nie masz żadnych zamówień.

Zapraszamy do zakupów :)