Lista instruktorów – Łódzkie

Znajdź instruktorów w Twojej okolicy, wybierając województwo na mapie lub z panelu bocznego:

Dolnośląskie

Kujawsko-pomorskie

Lubelskie

Lubuskie

Łódzkie

Małopolskie

Mazowieckie

Opolskie

Województwo

Łódzkie

Łódź
Grzegorz Wierchowiec
Grzegorz Wierchowiec

Jestem autorem metody Mind&Move, za pomocą której każdy może podnieść swoją efektywność w stresie, poprzez zbudowanie nawyków fizycznych (pamięć mięśniowa) i oddechowych na głębokim poziomie.

Od ponad 20 lat trenuję, a od kilkunastu świadomie adaptuję na polu zawodowym i biznesowym najważniejsze aspekty treningu sztuk walki i związanych z nim technik oddechowych — w celu podnoszenia jakości, efektywności oraz kreatywności pracy. Mam doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracującymi pod wielką presją czasu i dużych oczekiwań. Od ponad 20 lat moimi klientami są najwięksi klienci korporacyjni oraz najbardziej znane marki.

adres e-mail - grzegorz.wierchowiec@mindandmove.pl
numer telefonu - 605 057 315
strona internetowa - www.mindandmove.pl

Igor Jankowski

Jestem Instruktorem Metody Buteyko, Pranajamy, Medytacji i Świadomego oddechu.

Od ponad półtora roku współtworzę nieformalną grupę Inny Rytm, która ma na celu budowanie świadomości na temat optymalnych wzorców oddechowych, a także holistycznego podejścia do zdrowia psychicznego i fizycznego w społeczeństwie. W ramach grupy pracujemy nad innowacją w obszarze edukacji mającą na celu naukę oddechu wśród uczniów i nauczycieli, a także tworzymy projekt ośrodka pracy nad oddechem w województwie łódzkim.

Zapraszam do kontaktu oraz na nasze spotkania - m.in. kręgi oddechowe organizowane na terenie Łodzi. Prowadzę szkolenia i warsztaty grupowe oraz indywidualne również dla dzieci i młodzieży. Jeśli chcesz znaleźć spokój w ruchu, zapomnieć o bezsenności, podnieść poziom witalności, wesprzeć pracę umysłową i zadbać o swoje zdrowie - napisz lub zadzwoń.

adres e-mail - kontakt@innyrytm.pl
numer telefonu - 601 208 314
strona internetowa - https://www.innyrytm.pl/

Jan Czarnecki
Jan Czarnecki

Lekarz-naukowiec zajmujący się wpływem psychiki na ciało. Leczy za pomocą ćwiczeń oddechowych, medytacji, ekspozycji na zimno.

Pracuje w Zakładzie Psychodermatologii Uniw. Medycznego w Łodzi i w Nocnej Pomocy Lekarskiej w szpitalu w Łęczycy. Wierzy, iż starożytna wiedza joginów jest prawdziwa, należy ją przetłumaczyć na "nasze". Praktykuje medycynę humanistyczną, u podstawy której są skuteczność oraz współczucie. Prowadzi szkolenia grupowe oraz indywidualne. Zaprasza do kontaktu osoby chcące zredukować dawki leków nasennych, przeciwlękowych, przeciwbólowych, przeciwastmatycznych.

numer telefonu - 739 955 048
strona internetowa - https://www.facebook.com/drjanczarnecki

Urszula Lewańska
Urszula Lewańska

Przychodzisz na świat z pierwszym oddechem. Odchodzisz z ostatnim tchnieniem…

Oddech towarzyszy Ci cały czas, jest priorytetem i wyprzedza potrzebę zaspokojeniem pragnienia i pożywienia. Bo ile wytrzymasz bez wody i jedzenia? Ile zatem wytrzymasz bez powietrza?

Dlatego w swojej pracy największą uwagę przywiązuję właśnie do jakości oddechu. Urzeka mnie jego subtelność przy jednoczesnej sile oddziaływania. Świadomie oddychając możesz rozładować emocje i napięcie, obniżyć lub zwiększyć tętno, uspokoić reakcje organizmu. Zatem jesteś w stanie wpłynąć na swoje zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne.

Jestem nauczycielem oddechu, jogi dla dorosłych a także dla dzieci, pranajamy i medytacji. Pracuję również jako pedagog i terapeuta zajęciowy. Ciągle poszerzam swoje horyzonty, wiedzę i umiejętności uczestnicząc w warsztatach, kursach i szkoleniach. A także wertując książki i artykuły naukowe oraz słuchając wykładów.

numer telefonu - 515 092 602
strona internetowa - https://panioddech.pl/
adres e-mail - urszula@panioddech.pl
facebook - https://m.facebook.com/100063863595326

Pabianice
Maciej Jagusiak
Maciej Jagusiak

czyli Pan Jagoda… pan pasja! Jedyny w Polsce certyfikowany trener biegania Pose Method of Running, dwukrotny mistrz Polski w biegu na 3000 masters (Toruń 2017 i Płock 2018).

wegerarianin, szczęśliwy mąż i ojciec. Zakochany w oddychaniu Buteykowym, które odmieniło jego życie i zdrowie. Do tego bloger, influencer… wyjątkowo barwna postać, mimo iż jest daltonistą 🙂 Jeśli potrzebujesz motywacji do działania - koniecznie napisz do Maćka!! To wulkan pozytywnej energii!!

adres e-mail - jagusiak.maciej@gmail.com
numer telefonu - 793 028 694
strona internetowa - https://www.facebook.com/panjagoda/

Zduńska Wola
Monika Krysztofiak - Miś
Monika Krysztofiak – Miś

Nauczycielka yogi, aerial yogi, prowadzi trening mięsniowo- powięziowy, masuje misami tybetańskimi.

W yodze najbardziej interesuje się wymiarem psychicznym i filozoficznym. Poszukuje holistycznych metod pracy z ciałem, stąd metoda Buteyki. Założycielka Yoga Studio Atman w Zduńskiej Woli,prowadzi również studio w Sieradzu.

adres e-mail - monwoj18@wp.pl
numer telefonu - 697 627 414
facebook - yoga studio Atman