Lista instruktorów – Łódzkie

Znajdź instruktorów w Twojej okolicy, wybierając województwo na mapie lub z panelu bocznego:

Województwo Łódzkie

Łęczyca

Ewelina Tomczak

Jestem miłośniczką natury i przyrody,wyznawczynią naturalnych sposobów leczenia. Propagatorką zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą i Prawami Przyrody.

Właścicielka gospodarstwa rolno-hodowlanego prowadzonego w filozofii Permakultury i Probiotechnologii. Idealistką w uzdrawianiu ziemi i środowiska. Wyznawczynią filozofii Hipokratesa,który uważał że środowisko i klimat wpływa na stan zdrowia i kondycje człowieka oraz że pokarm jest lekarstwem. Praktykiem metody Butejko. Poszukiwania lekarstwa na astmę przywiodły mnie do metody dr Butejki, dzięki temu mogłam na sobie doświadczyć wspaniałych efektów leczniczych tej metody. To spowodowało ogromne pragnienie dzielenia się tym doświadczeniem i szerzenia wiedzy w temacie prawidłowego oddechu i samouzdrawiania płynacego za nim.

adres e-mail – ewtomczak@wp.pl
numer telefonu – 608 051 412

Łódź

Grzegorz Wierchowiec

Grzegorz Wierchowiec

Jestem autorem metody Mind&Move, za pomocą której każdy może podnieść swoją efektywność w stresie, poprzez zbudowanie nawyków fizycznych (pamięć mięśniowa) i oddechowych na głębokim poziomie.

Od ponad 20 lat trenuję, a od kilkunastu świadomie adaptuję na polu zawodowym i biznesowym najważniejsze aspekty treningu sztuk walki i związanych z nim technik oddechowych — w celu podnoszenia jakości, efektywności oraz kreatywności pracy. Mam doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracującymi pod wielką presją czasu i dużych oczekiwań. Od ponad 20 lat moimi klientami są najwięksi klienci korporacyjni oraz najbardziej znane marki.

adres e-mail – grzegorz.wierchowiec@mindandmove.pl
numer telefonu – 605 057 315
strona internetowa – www.mindandmove.pl

Igor Jankowski

Jestem Instruktorem Metody Buteyko, Pranajamy, Medytacji i Świadomego oddechu.

Od ponad półtora roku współtworzę nieformalną grupę Inny Rytm, która ma na celu budowanie świadomości na temat optymalnych wzorców oddechowych, a także holistycznego podejścia do zdrowia psychicznego i fizycznego w społeczeństwie. W ramach grupy pracujemy nad innowacją w obszarze edukacji mającą na celu naukę oddechu wśród uczniów i nauczycieli, a także tworzymy projekt ośrodka pracy nad oddechem w województwie łódzkim.

Zapraszam do kontaktu oraz na nasze spotkania – m.in. kręgi oddechowe organizowane na terenie Łodzi. Prowadzę szkolenia i warsztaty grupowe oraz indywidualne również dla dzieci i młodzieży. Jeśli chcesz znaleźć spokój w ruchu, zapomnieć o bezsenności, podnieść poziom witalności, wesprzeć pracę umysłową i zadbać o swoje zdrowie – napisz lub zadzwoń.

adres e-mail – kontakt@innyrytm.pl
numer telefonu – 601 208 314
strona internetowa – https://www.innyrytm.pl/
Jan Czarnecki

Jan Czarnecki

Lekarz-naukowiec zajmujący się wpływem psychiki na ciało. Leczy za pomocą ćwiczeń oddechowych, medytacji, ekspozycji na zimno.

Pracuje w Zakładzie Psychodermatologii Uniw. Medycznego w Łodzi i w Nocnej Pomocy Lekarskiej w szpitalu w Łęczycy. Wierzy, iż starożytna wiedza joginów jest prawdziwa, należy ją przetłumaczyć na “nasze”. Praktykuje medycynę humanistyczną, u podstawy której są skuteczność oraz współczucie. Prowadzi szkolenia grupowe oraz indywidualne. Zaprasza do kontaktu osoby chcące zredukować dawki leków nasennych, przeciwlękowych, przeciwbólowych, przeciwastmatycznych.

numer telefonu – 739 955 048
strona internetowa – https://www.facebook.com/drjanczarnecki
Urszula Lewańska

Urszula Lewańska

Przychodzisz na świat z pierwszym oddechem. Odchodzisz z ostatnim tchnieniem…

Oddech towarzyszy Ci cały czas, jest priorytetem i wyprzedza potrzebę zaspokojeniem pragnienia i pożywienia. Bo ile wytrzymasz bez wody i jedzenia? Ile zatem wytrzymasz bez powietrza?

Dlatego w swojej pracy największą uwagę przywiązuję właśnie do jakości oddechu. Urzeka mnie jego subtelność przy jednoczesnej sile oddziaływania. Świadomie oddychając możesz rozładować emocje i napięcie, obniżyć lub zwiększyć tętno, uspokoić reakcje organizmu. Zatem jesteś w stanie wpłynąć na swoje zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne.

Jestem nauczycielem oddechu, jogi dla dorosłych a także dla dzieci, pranajamy i medytacji. Pracuję również jako pedagog i terapeuta zajęciowy. Ciągle poszerzam swoje horyzonty, wiedzę i umiejętności uczestnicząc w warsztatach, kursach i szkoleniach. A także wertując książki i artykuły naukowe oraz słuchając wykładów.

numer telefonu – 515 092 602
strona internetowa – https://panioddech.pl/
adres e-mail – urszula@panioddech.pl
facebook – https://m.facebook.com/100063863595326

Beata Czechowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia oraz Instruktor Metody Butejko. W swojej pracy staram się wykorzystywać różne metody terapeutyczne, co pozwala spojrzeć na problem pacjenta holistycznie.

 adres e-mail – beata.czechowska96@gmail.com

Kinga Wasielewska

Jestem Fizjoterapeutką i Instruktorką Metody Butejki. Pracuję z osobami z astmą, sportowcami, osobami w przewlekłym stresie i każdym, kto chce rozwinąć swoją świadomość, ciało i oddech.

Metoda Butejki pomogła mi w mojej własnej astmie, teraz dzielę się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Pracuję indywidualnie, grupowo, na żywo i online. Mam na swoim koncie również badania naukowe skuteczności Metody Butejki i planuję rozwijać je dalej.

adres e-mail – kinwasielewska@interia.pl
numer telefonu – 781 309 603
instagram – trenerka_oddechu
facebook – ToFizjoterapia Kinga Wasielewska

dr n. hum. Renata Gliwa-Patyńska

Jestem instruktorem metody Butejki, wykładowcą akademickim na Uniwersytecie Łódzkim, neurologopedą, specjalistą rehabilitacji głosu.

adres e-mail – renata.gliwa@onet.eu
strona internetowa – https://kamedi.pl/rezerwacje/

Centrum Medyczne Kamedi
aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 25 lok. 3u
94-048 Łódź

Agnieszka Adamczewska

Jestem Trenerką Relaksu, coachem emocji. W swojej pracy łączę pracę z ciałem poprzez oddech i nerw błędny oraz z umysłem dzięki wizualizacjom terapeutycznym i zmianę nawyków, też myślowych.

Od 2021 roku dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem wspierając na drodze holistycznego rozwoju, uwalniania emocji i oswajania stresu. Pracuję na sesjach 1X1 on-line.
Oddech pomógł mi wyregulować autonomiczny układ nerwowy i powrócić do spokoju umysłu, rozwinąć skrzydła i przejąć kontrolę nad swoim życiem.

A Ty, czego potrzebujesz? Weź spokojny wdech i długi rozluźniający wydech. Szczęście to Twój wybór.

numer telefonu – 731 693 666
e-mail – jakodpoczac@gmail.com
strona internetowa – www.jakodpoczac.com

Pabianice

Maciej Jagusiak

Maciej Jagusiak

czyli Pan Jagoda… pan pasja! Jedyny w Polsce certyfikowany trener biegania Pose Method of Running, dwukrotny mistrz Polski w biegu na 3000 masters (Toruń 2017 i Płock 2018).

wegerarianin, szczęśliwy mąż i ojciec. Zakochany w oddychaniu Buteykowym, które odmieniło jego życie i zdrowie. Do tego bloger, influencer… wyjątkowo barwna postać, mimo iż jest daltonistą 🙂 Jeśli potrzebujesz motywacji do działania – koniecznie napisz do Maćka!! To wulkan pozytywnej energii!!

adres e-mail – jagusiak.maciej@gmail.com
numer telefonu – 793 028 694
strona internetowa – https://www.facebook.com/panjagoda/

Zduńska Wola

Monika Krysztofiak - Miś

Monika Krysztofiak – Miś

Nauczycielka yogi, aerial yogi, prowadzi trening mięsniowo- powięziowy, masuje misami tybetańskimi.

W yodze najbardziej interesuje się wymiarem psychicznym i filozoficznym. Poszukuje holistycznych metod pracy z ciałem, stąd metoda Buteyki. Założycielka Yoga Studio Atman w Zduńskiej Woli,prowadzi również studio w Sieradzu.

adres e-mail – monwoj18@wp.pl
numer telefonu – 697 627 414
facebook – yoga studio Atman
Twoje zamówienie
Nie masz żadnych zamówień.

Zapraszamy do zakupów :)