Lista instruktorów – Opolskie

Znajdź instruktorów w Twojej okolicy, wybierając województwo na mapie lub z panelu bocznego:

Województwo Opolskie

Głogówek

Marta Kleinschrot

Logopeda, neurologopeda, Certyfikowany Instruktor Buteyko Clinic International.

Z wykształcenia magister kulturoznawstwa, jednak moim powołaniem okazała się logopedia – ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Logopedia w Podyplomowym Studium Logopedycznym na Uniwersytecie Opolskim oraz studia podyplomowe na kierunku Neurologopedia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu opóźnionego rozwoju mowy, kinesiotapingu, a także z zakresu pracy z niemowlakami i dziećmi z zaburzeniami neurologicznymi. Pracuję w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej – z dziećmi z wadami wrodzonymi, chorobami genetycznymi, neurologicznymi. Moją pasją są podróże.

adres e-mail – m.kleinschrot@samed.pl
numer telefonu – 663 048 050

Opole

Violetta Stasiak-Ogonowska

Violetta Stasiak-Ogonowska

Neurologopeda, Terapeuta Ortodoncji Funkcjonalej MFS®, Instruktor Buteyko Clinic International.

Terapeuta Terapii Neuro Taktylnej, Integracji Odruchów Ustno – Twarzowych, Dynamicznych i Posturalnych – MNRI® dr S. Masgutovej, Terapeuta Terapii Miofunkcjonalnej Anity M. Kittel, Terapeuta Stymulacji Bazalnej, Terapeuta Ręki, Terapeuta Centralnego Przetwarzania Słuchowego Metodą Warnkego. W swojej pracy jako neurologopeda i terapeuta wykorzystuję różne metody terapeutyczne m.in. tapping, Elekto Neuro Mobilizację Obszaru Twarzowego ENMOT, metodę W. Sherborne, masaże logopedyczne, metodę ustno – motoryczną /OTP/ Sary Rosenfeld Johnson z Talk Tools i werbo – tonalną. Mam duże doświadczenie w pracy z pacjentami z ORM, Trisomią 21, mózgowym porażeniem dziecięcym, z zaburzeniami połykania, ortodontycznymi, po udarze mózgu, autyzmem, ZA.

Adres:

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna CLiPP Violetta Stasiak-Ogonowska
ul. Grodzieńska 19
45 – 316 Opole


adres e-mail – clipp@clipp.pl
numer telefonu – 531 508 437
strona internetowa – www.clipp.pl

Justyna Borska

Z wykształcenia jestem  magistrem zarządzania i rzeczoznawcą majątkowym, które to kierunki ukończyłam w Szkole Głównej Handlowej. Moim powołaniem pasją jest jednak pomaganie innym.

Własna choroba stwardnienie rozsiane i neuroborelioza , na którą choruje od lat, spowodowały iż zajęłam się tematyką poświęconą odżywianiu człowieka, naturopatią i wszystkim, co pomaga człowiekowi wyzdrowieć. Byłam osobą nieuleczalnie chorą, która nie była w stanie funkcjonować, wstawać z łóżka, a każdy dzień był pełen cierpienia. Z racji tego, iż lekarze nie byli w stanie mi pomóc, zaczęłam sama się kształcić i uczyć od lekarzy medycyny funkcjonalnej. Jestem Coach’em GAPS ORAZ DIETY CARNIVORE, zajmuje się kompleksowym pomaganiem pacjentom w ich własnym powrocie do zdrowia. Jestem coachem metody Buteyko , która to miała duży wpływ na poprawę mojego zdrowia i samopoczucia.

adres e-mail – kontakt@siezyw.pl
strona internetowa – www.siezyw.pl

Justyna Świentek

Jestem trenerką świadomego oddychania i dźwiękoterapeutką. Moim głównym celem jest generowanie spokoju poprzez proste praktyki oddechowe.

Swoją przygodę ze świadomym oddychaniem rozpoczęłam w 2000 roku, kiedy to po raz pierwszy uczyłam się oddychania przeponowego na lekcjach gry na trąbce w szkole muzycznej w Opolu. Potem już w dorosłym życiu interesowałam się wieloma różnymi metodami oddychania, które sama na sobie testowałam. Wielkim odkryciem była dla mnie przeczytana wiele lat temu książka Patrick’a McKeown „Tlenowa przewaga”, która nie tylko przetransformowała moje myślenie na temat oddychania, ale też mocno wpłynęła na poprawę jakości mojego życia i wydolności fizycznej. Wszystkie te doświadczenia doprowadziły mnie do momentu, w którym sama zostałam instruktorką Buteyko Clinic International.
Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe, dostosowane do potrzeb moich klientów.

W zakresie zajęć, które prowadzę są m.in.:
– trening oddechowy dla osób ze schorzeniami układu oddechowego,
– sesje dla dzieci,
– poprawa wydolności i metabolizmu,
– sesje dla osób z nadciśnieniem i/lub cukrzycą,
– poprawa jakości snu i regeneracji,
– treningi oddechowe dla instrumentalistów dętych i wokalistów.

Ponadto autorskie treningi oddechowe:
Spokojny umysł
Zbuduj swoją wewnętrzną siłę
Uwolnij się od traum i lęków

adres e-mail – jmj.swientek@gmail.com
numer telefonu – 530 512 309

Strzelce Opolskie

Klaudia Patoła-Haber

Neurologopeda, Certyfikowany Instruktor Buteyko Clinic International, terapeuta miofunkcjonalny.

Pomagam małym dzieciom-zacząć mówić, starszym- mówić lepiej. Troszczę się o dzieci z poważnymi wyzwaniami rozwojowymi oraz z zaburzeniami miofunkcjonalnymi obszaru ustno-twarzowego. Pracuję z niemowlętami z trudnościami w ssaniu, karmieniu oraz z pacjentami ortodontycznymi. Czas nauki łączę z ruchem, zabawą i ciekawością poznawczą dziecka i patrzę na nie całościowo. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat pracy wprowadziłam do swojego warsztatu wiele różnych technik terapeutycznych (więcej na stronie www), wypracowałam własne metody i wciąż- mało mi tej wiedzy. Po pracy łapię oddech, na łonie natury, zawsze aktywnie.

Adres:
Gabinet Neurologopedyczny Klaudia Patoła-Haber
ul. Krakowska 47/2
47-100 Strzelce Opolskie

strona internetowa – logopeda-strzelce.pl
numer telefonu – 667 989 076
adres e-mail – klaudiapatola@wp.pl
Twoje zamówienie
Nie masz żadnych zamówień.

Zapraszamy do zakupów :)