Lista instruktorów – Warmińsko-Mazurskie

Znajdź instruktorów w Twojej okolicy, wybierając województwo na mapie lub z panelu bocznego:

Województwo Warmińsko-Mazurskie

Elbląg

Bernadeta Kalinowska

Bernadeta Kalinowska

Urodziłam się nie umiejąc oddychać i w ciągu całego życia temat oddechu był mi się szczególnie bliski. Doświadczam jego ogromnego wpływu na moje zdrowie fizyczne, psychiczne, na moją świadomość.

Z wielu niedomagań oddech stał się moją pasją i obecnie jako coach i trener oddechu oraz uważności zapraszam ludzi do ich własnego doświadczania tej niezwykłej mądrości która płynie w Nas.

Z serca zapraszam Cię do PrzyStani Oddechu 🙂

adres e-mail – przystanoddechu@gmail.com
numer telefonu – 793 021 226
strona internetowa – www.przystanoddechu.pl

Urszula Nierzwicka

Pracuję w specjalistycznym gabinecie periodontologiczno – ortodontycznym. Naszymi głównymi pacjentami ortodontycznymi są dzieci, dzięki czemu mamy wpływ na ich prawidłowy rozwój.

Skupiamy się na leczeniu wczesnym, przede wszystkim aparatami typu bioblock. Współpracujemy z wieloma specjalistami, aby nasi pacjenci byli leczeni kompleksowo. Kiedy oddychanie nie przebiega prawidłowo, następuje szereg nieprawidłowych wzorców rozwoju twarzoczaszki – zwężone podniebienie, brak miejsca dla języka, przetrwałe przełykanie niemowlęce, zwiększony rozrost żuchwy w stosunku do szczęki, nieprawidłowe ustawienie zębów i wiele, wiele innych. Dlatego tak ważna w leczeniu i rozwoju jest technika prawidłowego oddychania. W naszym gabinecie współpracuję zarówno z pacjentami przed leczeniem ortodontycznym, jak i w czasie jego trwania, aby utrzymać prawidłowy przebieg terapii. Dbam także o ich higienę jamy ustnej, co znacząco wpływa na powodzenie wszystkich działań leczniczych.

adres e-mail – biuro@iluk.pl
numer telefonu – : 665 955 740
strona internetowa – www.iluk.pl
facebook – www.facebook.com/centrumiluk

Jeziorany

Ewelina Cichowska

Ewelina Cichowska

Logopeda, oligofrenopedagog, terapeuta i diagnosta integracji sensorycznej, Instruktor Buteyko Clinic. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu wspomagania komunikacji i mowy dzieci (w tym metod alternatywnej i wspomagającej komunikacji AAC).

Prowadzi mobilny gabinet logopedyczny Logosido w Jezioranach (warmińsko-mazurskie). Pracuje przede wszystkim z dziećmi. W terapii łączy różne techniki terapeutyczne oraz stosuje holistyczne podejście do pacjenta.

adres e-mail – ewelinaannacichowska@gmail.com
numer telefonu – 502 500 468
strona internetowa – https://www.ewelinacichowska-logosido.pl

Lidzbark Warmiński

Ania Wojtowicz-Raszewska

Ania Wojtowicz-Raszewska

Neurologopeda, filolog polski, certyfikowany terapeuta innowacyjnych metod elektrostymulacji wewnętrznej i zewnętrznej w logopedii oraz statycznego i dynamicznego plastrowania – kinesiotaping medyczny, instruktorem metody oddechowej według Buteyki.

Na co dzień pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym prowadząc z nimi terapię wad i zaburzeń mowy. Prywatnie kocham taniec ( salsa, tango, flamenco), książki, jazdę na rowerze, spacery z psem oraz ćwiczenia jogi. Serdecznie zachęcam do kontaktu wszystkich, którym z racji zdobytych kwalifikacji mogłabym pomóc.

adres e-mail – merita.22@wp.pl
numer telefonu – 512 622 169

Olsztyn

Rafał Czerniewski

Rafał Czerniewski

Trener personalny, instruktor samoobrony, propagator zdrowego trybu życia w zgodzie z Naturą.

W tym co robię, oddech ma znaczenie. Jest zdumiewająco skutecznym narzędziem w kontekście pracy z klientem, któremu zależy na efektach sylwetkowych, poprawie wyników sportowych czy unormowaniu masy ciała. Świadome oddychanie jest również skutecznym sposobem do zarządzania stresem, dlatego korzystam z tych technik nauczając samoobrony. Bardzo lubię ten moment, gdy klient zaczyna odkrywać potencjał drzemiący w prawidłowym oddychaniu. Uważam, że dokonując małych zmian, możemy osiągnąć wielkie rezultaty, ponieważ kluczem jest dążenie do równowagi. Metoda Butejko doskonale wpisuje się w tę koncepcję. Zapraszam do współpracy.

adres e-mail – rafalczerniewski@gmail.com
numer telefonu – 790 781 045
strona internetowa – https://www.facebook.com/rafalczerniewski

Izabela Mierzejek

Dyplomowany neurologopeda z 22 letnim stażem pracy, oligofrenopedagog, mioterapeuta, provider Neuroflow.

Nazywam się Izabela Mierzejek jestem dyplomowanym neurologopedą z 22 letnim stażem pracy, oligofrenopedagogiem, mioterapeutą, providerem Neuroflow. Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyłam wiele szkoleń, kursów, ciągle doskonalę swój warsztat pracy, zdobywam nowe certyfikaty i poszerzam swoje umiejętności. Prócz diagnozy i terapii logopedycznej, neurologopedycznej prowadzę terapię miofunkcjonalną, wykorzystuję w pracy kinesiotaping oraz nowoczesne metody stymulacji traktu ustno-twarzowego, korzystam standaryzowanych narzędzi diagnostycznych podczas badań i terapii. Obecnie prowadzę własną, indywidualną praktykę diagnostyczną i terapeutyczną. Pracuję również w publicznych Poradniach Psychologiczno – Pedagogicznych w Olsztynie. Wcześniej byłam pracownikiem Specjalnych Ośrodków Szkolno- Wychowawczych oraz Szkoły dla Dzieci z Autyzmem i Niepełnosprawnością Sprzężoną. Współpracowałam z różnymi instytucjami, poradniami, min. Punktem Konsultacyjno – Diagnostycznym dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem, Zespołem Aspergera, Poradnią Audiologiczno – Foniatryczno – Neurologopedycznej NFZ Audio – Voice, Centrum Rehabilitacji Nowa Reholandia. Dzielę się również swoją wiedzą ze studentami, pedagogami podczas praktyk studenckich i szkoleń. W pracy dostrzegam i doceniam indywidualność. Moim niewyczerpanym bogactwem jest uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo. Zapraszam do współpracy, wspólny cel to gwarancja sukcesu terapeutycznego.

adres e-mail – neurologopeda.izabelamierzejek@gmail.com
numer telefonu – 505 233 593
strona internetowa – https://www.neurologopeda.org/

Julia Piotrowska

Magister fizjoterapii, trener personalny.

Miłośniczka sportu i aktywności ruchowej, które sprawiły, że zostałam trenerem. Urazy, których doświadczyłam na skutek sportu sprawiły, że zajęłam się fizjoterapią. Moje zainteresowania ukierunkowane są przede wszystkim na terapię wad postawy i wypracowywanie prawidłowych wzorców ruchowych. Oddychanie wpływa na kontrolę postawy ciała, funkcje motoryczne oraz regenerację w związku z czym włączenie metody Butejki pozwala mi bardziej holistycznie podchodzić do pacjentów. Prywatnie interesuje się żywieniem człowieka, a czas wolny spędzam na podróżach i odkrywaniu nowych miejsc.

adres e-mail – j.piotrowskaa@gmail.com
numer telefonu – 696 816 006

Marek Ruczko

Przewodnik w praktyce jogi, oddechu, uważności, relaksacji, oswajania stresu i medytacji. Twórca programów Sztuka Oddychania i Wewnętrzna Harmonia oraz prozdrowotnych ćwiczeń Body-Mind Flow. Badacz i pedagog; założyciel Studia Rozwoju Człowieka Harmonium oraz Laboratorium Oddechu w Olsztynie. Twórca muzyki serca i pasjonat freedivingu. Od 25 lat podąża osobistą ścieżką serca zgłębiając metody i techniki prowadzące do integralnego i harmonijnego rozwoju człowieka. Jego największą pasją jest badanie fenomenu świadomości człowieka i dzielenie się tą wiedzą z innymi.

Prowadzi zajęcia stacjonarne, wyjazdowe oraz online pracując z osobami indywidulanymi, grupami, firmami, placówkami edukacyjnymi, sektorem publicznym oraz organizacjami pozarządowymi.

W programie Sztuka Oddychania proponuje podstawowe oraz zaawansowane praktyki oddechowe w aspekcie zdrowotnym, psychologicznym i energetycznym, wspierane pogłębioną pracą z ciałem, emocjami i umysłem oraz dostosowane do indywidulanych potrzeb uczestników. Celem tego holistycznego programu jest wspieranie zdrowia, rozwijanie umiejętności świadomego wpływania na swój organizm oraz dbania o wewnętrzny dobrostan w codziennym funkcjonowaniu.

adres e-mail – info@harmoniumstudio.pl
numer telefonu – 601 382 112
strona internetowa – www.harmoniumstudio.pl
facebook – www.facebook.com/harmonium.olsztyn
Twoje zamówienie
Nie masz żadnych zamówień.

Zapraszamy do zakupów :)