Lista instruktorów – Warmińsko-Mazurskie

Znajdź instruktorów w Twojej okolicy, wybierając województwo na mapie lub z panelu bocznego:

Dolnośląskie

Kujawsko-pomorskie

Lubelskie

Lubuskie

Łódzkie

Małopolskie

Mazowieckie

Opolskie

Województwo

Warmińsko-Mazurskie

Elbląg

Bernadeta Kalinowska
Bernadeta Kalinowska

Urodziłam się nie umiejąc oddychać i w ciągu całego życia temat oddechu był mi się szczególnie bliski. Doświadczam jego ogromnego wpływu na moje zdrowie fizyczne, psychiczne, na moją świadomość.

Z wielu niedomagań oddech stał się moją pasją i obecnie jako coach i trener oddechu oraz uważności zapraszam ludzi do ich własnego doświadczania tej niezwykłej mądrości która płynie w Nas.

Z serca zapraszam Cię do PrzyStani Oddechu 🙂

adres e-mail - przystanoddechu@gmail.com
numer telefonu - 793 021 226
strona internetowa - www.przystanoddechu.pl

Jeziorany

Ewelina Cichowska
Ewelina Cichowska

Logopeda, oligofrenopedagog, terapeuta i diagnosta integracji sensorycznej, Instruktor Buteyko Clinic. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu wspomagania komunikacji i mowy dzieci (w tym metod alternatywnej i wspomagającej komunikacji AAC).

Prowadzi mobilny gabinet logopedyczny Logosido w Jezioranach (warmińsko-mazurskie). Pracuje przede wszystkim z dziećmi. W terapii łączy różne techniki terapeutyczne oraz stosuje holistyczne podejście do pacjenta.

adres e-mail - ewelinaannacichowska@gmail.com
numer telefonu - 502 500 468
strona internetowa - https://www.ewelinacichowska-logosido.pl

Lidzbark Warmiński

Ania Wojtowicz-Raszewska
Ania Wojtowicz-Raszewska

Neurologopeda, filolog polski, certyfikowany terapeuta innowacyjnych metod elektrostymulacji wewnętrznej i zewnętrznej w logopedii oraz statycznego i dynamicznego plastrowania – kinesiotaping medyczny, instruktorem metody oddechowej według Buteyki.

Na co dzień pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym prowadząc z nimi terapię wad i zaburzeń mowy. Prywatnie kocham taniec ( salsa, tango, flamenco), książki, jazdę na rowerze, spacery z psem oraz ćwiczenia jogi. Serdecznie zachęcam do kontaktu wszystkich, którym z racji zdobytych kwalifikacji mogłabym pomóc.

adres e-mail - merita.22@wp.pl
numer telefonu - 512 622 169

Olsztyn

Rafał Czerniewski
Rafał Czerniewski

Trener personalny, instruktor samoobrony, propagator zdrowego trybu życia w zgodzie z Naturą.

W tym co robię, oddech ma znaczenie. Jest zdumiewająco skutecznym narzędziem w kontekście pracy z klientem, któremu zależy na efektach sylwetkowych, poprawie wyników sportowych czy unormowaniu masy ciała. Świadome oddychanie jest również skutecznym sposobem do zarządzania stresem, dlatego korzystam z tych technik nauczając samoobrony. Bardzo lubię ten moment, gdy klient zaczyna odkrywać potencjał drzemiący w prawidłowym oddychaniu. Uważam, że dokonując małych zmian, możemy osiągnąć wielkie rezultaty, ponieważ kluczem jest dążenie do równowagi. Metoda Butejko doskonale wpisuje się w tę koncepcję. Zapraszam do współpracy.

adres e-mail - rafalczerniewski@gmail.com
numer telefonu - 790 781 045
strona internetowa - https://www.facebook.com/rafalczerniewski

Izabela Mierzejek

Dyplomowany neurologopeda z 22 letnim stażem pracy, oligofrenopedagog, mioterapeuta, provider Neuroflow.

Nazywam się Izabela Mierzejek jestem dyplomowanym neurologopedą z 22 letnim stażem pracy, oligofrenopedagogiem, mioterapeutą, providerem Neuroflow. Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyłam wiele szkoleń, kursów, ciągle doskonalę swój warsztat pracy, zdobywam nowe certyfikaty i poszerzam swoje umiejętności. Prócz diagnozy i terapii logopedycznej, neurologopedycznej prowadzę terapię miofunkcjonalną, wykorzystuję w pracy kinesiotaping oraz nowoczesne metody stymulacji traktu ustno-twarzowego, korzystam standaryzowanych narzędzi diagnostycznych podczas badań i terapii. Obecnie prowadzę własną, indywidualną praktykę diagnostyczną i terapeutyczną. Pracuję również w publicznych Poradniach Psychologiczno - Pedagogicznych w Olsztynie. Wcześniej byłam pracownikiem Specjalnych Ośrodków Szkolno- Wychowawczych oraz Szkoły dla Dzieci z Autyzmem i Niepełnosprawnością Sprzężoną. Współpracowałam z różnymi instytucjami, poradniami, min. Punktem Konsultacyjno - Diagnostycznym dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem, Zespołem Aspergera, Poradnią Audiologiczno - Foniatryczno - Neurologopedycznej NFZ Audio - Voice, Centrum Rehabilitacji Nowa Reholandia. Dzielę się również swoją wiedzą ze studentami, pedagogami podczas praktyk studenckich i szkoleń. W pracy dostrzegam i doceniam indywidualność. Moim niewyczerpanym bogactwem jest uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo. Zapraszam do współpracy, wspólny cel to gwarancja sukcesu terapeutycznego.

adres e-mail - neurologopeda.izabelamierzejek@gmail.com
numer telefonu - 505 233 593
strona internetowa - https://www.neurologopeda.org/