Kurs „Powrót do zdrowia”

Naucz się jak cicho, spokojnie i łagodnie oddychać, by odzyskać kontrolę nad swoim zdrowiem, być wolnym od leków, mieć więcej energii, lepszy sen i unormowane ciśnienie.

 KURS METODY BUTEJKI PRZEZ SKYPE!

Zmień swój oddech, a zmieni się wszystko!

Dowiedz się:butejko.pl - Kurs "Powrót do zdrowia"

 • zmniejszyć objętość oddechową
 • permanentnie przestawić się na oddychanie nosem
 • budzić się rano mając wypoczęte ciało i jasny umysł i mieć regenerujący sen
 • mieć więcej energii w ciągu dnia
 • jak przestać chrapać
 • jak odzyskać zdrowie
 • jak na stałe poradzić sobie z astmą, alergią, nadciśnieniem, nieżytem nosa

Kurs metody Butejki obejmuje:

 • Cztery 45-minutowe, indywidualnie dopasowane konsultacje w odstępach tygodniowych
 • Podręcznik oddychania metodą Butejki „Zamknij usta”
 • Nagranie relaksacji
 • Wykres z zadaniami domowymi
 • Techniki oddechowe i relaksacyjne
 • Skuteczne porady dotyczące poprawy zdrowia

Inwestycja: 330 zł


Istnieje też możliwość dokonania wpłaty bezpośrednio na konto:
mBank  06 1140 2004 0000 3102 7532 3163
Anna Ryczek
Dąbrowa 112
33-311 Wielogłowy
Po dokonaniu przelewu proszę o mejla na adres: info@butejko.pl

Czego się nauczysz podczas kursu metody Butejki?

W czasie każdej sesji otrzymasz instrukcje dopasowane do twojego stanu zdrowia, dzięki którym będziesz w stanie nauczyć się metody Butejki w jak najszybszy i najbardziej efektywny sposób oraz naturalnie wyleczysz się z wielu dolegliwości. Poznasz wszystkie ćwiczenia oddechowe metody Butejki oraz ich zastosowanie w ciągu dnia, nocy, i aktywności fizycznej.

Opinie osób, które wzięły udział w kursie:

Dla mnie jako fizjoterapeuty odkrycie metody Butejki, spowodowało małą rewolucję w mojej pracy zawodowej. Wprowadzając metodę oddychania wg. Butejki do ćwiczeń z moimi pacjentami zauważyłam, że pacjenci mniej są zmęczeni po ćwiczeniach, bardziej wydolni fizycznie w trakcie ćwiczeń, a co najważniejsze bardzo korzystnie wpłynęło to na ich samopoczucie emocjonalne – są mniej zestresowani, lepiej sypiają w nocy, a wiele współistniejących chorób przewlekłych na które cierpią zaczęło się wyciszać, objawy stały się mniej dokuczliwe.
 Edyta Wincenty, fizjoterapeutka

Jestem pod wrażeniem metody Butejki. Odkąd zacząłem zwracać uwagę na mój oddech mam więcej energii, jestem spokojniejszy, mniej się męczę. Moja pauza kontrolna wynosi 30 sekund, nie doświadczam już żadnych symptomów astmy i od kilku miesięcy nie korzystam z inhalatorów ratunkowych.

 Bartek

Odkrycie metody Butejki i bezcennej wiedzy o zdrowym oddechu całkowicie zmieniło moje życie. Okazało się nieocenione w zwalczaniu przyczyn i objawów tężyczki hiperwentylacyjnej, jak również nerwicowych stanów niepokoju. Tradycyjna medycyna nie była w stanie udzielić mi żadnych rad poza farmakologią. Dzięki metodzie Butejki trudne momenty były coraz rzadsze i lżejsze do zniesienia dzięki wiedzy i świadomości tego, co się dzieje, oraz zręcznym ćwiczeniom będącym zarówno zaradczymi środkami pomocy doraźnej, jak i przynoszącymi długofalowe efekty. Dodatkowo pani Anna to wspaniały, ciepły, skuteczny i profesjonalny terapeuta. Jestem wdzięczna za możliwość poznania tej jakże użytecznej metody, która towarzyszy mi na co dzień. Nie wiem jak mogłam wcześniej tak szkodzić sobie przez brak świadomości na temat czegoś tak esencjonalnego jak oddech.

Weronika Semczuk

Uważam, że oddychanie metodą Butejki to znakomity sojusznik w walce z astmą i zapaleniem zatok. Ania jest ekspertem wykonującym swoją pracę z pasją. Dzięki zaproponowanym prze nią ćwiczeniom oddechowym oraz relaksacyjnym skutecznie radzę sobie zarówno z fizycznymi objawami choroby jak i jej emocjonalnym doświadczeniem. Ukończenie kursu pomogło mi znaleźć akceptację dla mojego stanu zdrowia i motywację do dalszej pracy z oddechem.

Małgorzata Adamiec